Sari la conținut
Forum Roportal
Simplu_X

Relatia intre un barbat si doua femei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Prietene,

 

Dar de ce nu platesti tu 2 curve sa-ti rezolve fantezia? Ma gandesc ca daca esti asa de simplu atunci rezolva simplu. Da un search pe net, du-te la un bordel, cumva gasesti tu ce-ti doresti. Nu iti trebe decat niste bani, dar nici aia prea multi. Iti garantez ca daca depui ceva efort in cautari in maxim o daptamana ti-ai rezolvat treaba si te-ai lecuit. :flowers:

Aici iti cam pierzi vrema ca eu n-am intalnit decat femei sofisticate si cu principii tari ... ha ha ha ha ..

Unde mai pui ca sunt si coalizate intr-un fel de grup exclusivist care are ca prima directiva umilirea masculilor :crazy:

 

Successe rasunatoare iti doresc.

 

 

 

love me tender ,love me sweet ...never let me go ...nici nu stiu ce esti ,daca ...ma pricopsex cu o fomeie ....unele cauta si nu gasex ...altele se pricopsex :lol2: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
love me tender ,love me sweet ...never let me go ...nici nu stiu ce esti ,daca ...ma pricopsex cu o fomeie ....unele cauta si nu gasex ...altele se pricopsex :flowers: :lol2:

ups... m-ai piedut ... nu pricep nimic ... deci .. nu gandesc ca o femeie ... deci ... nu te pricopsexesti cu o femeie ca mine :crazy:

Tot ce pot adauga la ce ai scris e: Elvis is alive!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu visez la o relatie cu un barbat, eu vreau cu doua femei ... de preferat blonda si bruneta...

Pentru ca nu am gasit inca pe cineva interesat, lansez aici o cerere..

Astept oferte: ASL +JPG

Si daca una dintre ele, sa spunem cea blonda, isi doreste si ea o relatie cu 2 barbati, unul blond si unul brunet, unul mic si unul mare, unu' gras si unu' slab, etc.. :blink: Sau daca amandoua isi doresc chestia asta? Ce faci in cazul asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On : Simplu , nu ai precizat ce vrei sa faci cu ele.

curat in casa si le ofera gazduire gratuita.

mai stiu eu pe unu care tot zice "baga-mi-as doua fete-n gazda" :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..la greutate ? :focus:

La greutate fac cu 1 si jumatate ;)

 

pe roportal e posibil orice... daca marci banul mare de hartie, parca vad ca ti se face coada la usa.chiar si fara bani, si tot ai mari sanse. chiar si tu...gladiatorule :P

e foame mare pe roportal :P

Bani sa dai tu, eu dau bine...

 

Prietene,

 

Dar de ce nu platesti tu 2 curve sa-ti rezolve fantezia? Ma gandesc ca daca esti asa de simplu atunci rezolva simplu. Da un search pe net, du-te la un bordel, cumva gasesti tu ce-ti doresti. Nu iti trebe decat niste bani, dar nici aia prea multi. Iti garantez ca daca depui ceva efort in cautari in maxim o daptamana ti-ai rezolvat treaba si te-ai lecuit. 8)

Aici iti cam pierzi vrema ca eu n-am intalnit decat femei sofisticate si cu principii tari ... ha ha ha ha ..

Unde mai pui ca sunt si coalizate intr-un fel de grup exclusivist care are ca prima directiva umilirea masculilor ;)

 

Successe rasunatoare iti doresc.

Pentru ca vreau 2 fete care isi doresc si ele o aventura...

 

Si daca una dintre ele, sa spunem cea blonda, isi doreste si ea o relatie cu 2 barbati, unul blond si unul brunet, unul mic si unul mare, unu' gras si unu' slab, etc.. :) Sau daca amandoua isi doresc chestia asta? Ce faci in cazul asta?

Vreau doar o aventura de maxim 2 nopti cu cele doua fete!

 

:blink: Umilirea masculilor ?

 

Nu ma simt. :tease:

 

On : Simplu , nu ai precizat ce vrei sa faci cu ele.

Sa ne jucam de-a mama cu sotul si instalatorul

 

curat in casa si le ofera gazduire gratuita.

mai stiu eu pe unu care tot zice "baga-mi-as doua fete-n gazda" :good:

Eu am menajera... pac, pac, pac... n-am nevoie de femei de serviciu..vreau ceva stilat :P

 

Last edit: Ah si... Pac, pac, pac ... pe persoana fizica

Editat de Simplu_X

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In cazul asta, pac-pac-pac , sa iti cumperi crema ! :blink:

 

A! si , pac-pac-fleosc , merge si pe firma. :focus:

nu ai vazut femei in postura de instalator? Daca nu... eu am fantezia asta :tease: Altii au cu doctor/politista...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca tie iti place cheia franceza... :blink: pe persoana fizica , evident . :focus:

E prea stramta :tease: pe PFA :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si daca una dintre ele, sa spunem cea blonda, isi doreste si ea o relatie cu 2 barbati, unul blond si unul brunet, unul mic si unul mare, unu' gras si unu' slab, etc.. :focus: Sau daca amandoua isi doresc chestia asta? Ce faci in cazul asta?

..pai sa fie sanatoase..

dupa ce il lasa ..sa isi faca si ele treaba ..deschid si ele topic..:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..pai sa fie sanatoase..

dupa ce il lasa ..sa isi faca si ele treaba ..deschid si ele topic..:blink:

Sau le plasez in Berceni :focus:

 

4 pagini si nimic... jalnic fetelor, nu imi imaginam sa nu iasa nimic... mai ales cu un barbat dotat ca mine :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 pagini si nimic... jalnic fetelor, nu imi imaginam sa nu iasa nimic... mai ales cu un barbat dotat ca mine :tease:

irelevant :blink: se pare doar ca ai gresit site-ul :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×