Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Romania vs. Bulgaria

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mai degraba sa postam niste poze cu litoralul romanesc! Am fost si la bulgari, (Nisipuri, Albena, Kavarna) dar normal ca acolo am surprins pe camera doar locurile frumoase la care sa ma gandesc cu placere mai tarziu. :yam: Dar cum in Constanta locuiesc si de litoralul asta mizerabil ma lovesc aproape zilnic... :roll:... mi se pare la fel de normal sa-l compromit pt ca merita!

post-75310-1216299316_thumb.jpg

post-75310-1216299346_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rumeiniaaaaaaaaaaaaaaaa.............! :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu in Bulgaria si pot spune ca mi-a placut foarte mult. Am mers la Sunny Beach si la Nessebar. Singura dezamagire a fost hotelul din Sunny Beach, era de 4* si arata de cel mult 2*. Probabil si din cauza faptului ca ne-am hotarat pe ultima suta de metrisi am apelat la serviciile unei agentii no name. Oricum, pe net hotelul arata frumos, nu ne asteptam sa nu avem nici macar cadita la dus si sa miroasa urat in camera, mai ales la 115 euro camera/noapte.

 

In rest, cinste bulgarilor pentru ospitalitate, statiunea Sunnny Beach are vreo 500 si ceva de hoteluri super, mai ales seara sunt niste imagini de vis. Ai ce sa faci, te distrezi de minute, e curat, etc.

 

Pentru urmatorul concediu la mare ma voi interesa in prealabil si daca e posibil, voi pleca cu recomandare.

 

E aiurea sa dai niste bani (pe care unii ii strang un an intreg) pentru un concediu de 2 bani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Per general, in ce priveste turismul, ne-au luat, si ma refer in primul rand la capitolul servicii, am facut un concediu la Albena, si marturisesc ca am fost placut impresionat. Voi reveni acolo cu prima ocazie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io am fost in iunie la nisipuri si' n august in olimp.....sincer, mai fain la ei, insa la capitolul distractie la noi m'am simtit mai bine...oricum, in ceea ce priveste serviciile sunt peste noi, dar la ei au fost investitii de pe la nemti.

Editat de pasa11

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am aici poze din mai multe orase din Bulgaria. Pana acum.. intr-un an de zile pe mine m-au convins ca e mai bine sa merg la ei. La un hotel de 4 stele la munte de exemplu am platit pt 3 persoane 100 de leva!! La mare am fost cu cortul pe plaja si nu ne-a mai simtit asa de bine de ani de zile.. nici vorba de hotii de masini sau mai stiu eu ce. Pana acum m-au incantat. Isi evidentiaza mai bine locurile istorice si monumentele. Bila alba din partea mea.

 

http://dj-dia.blogspot.com/search/label/bulgaria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×