Sari la conținut
Forum Roportal
denisssa

O problema personala

Postări Recomandate

Da,vorba ta...dar nu in sensul rautacios pe care il dai tu,Ravl.Ar putea sa se inscrie la IEFS,sau cum se mai cheama acum,si cu siguranta va avea o viata sportiva pe viitor...multe se pot face cand esti in preajma oamenilor de sport.

Bafta multa!

 

dincolo de glumă, vorbeam serios ... dacă ţine la el, să'l

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sau esti convins de ideea ca ,,fotbalistii e analfabeti"?... :doh:

 

nu fată , nu toţi fotbaliştii sunt analfabeţi ... doar cei profesionişti . :doh:

 

şi te rog, contrazice'mă ! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu fată , nu toţi fotbaliştii sunt analfabeţi ... doar cei profesionişti . :doh:

 

şi te rog, contrazice'mă ! ;)

 

Lasa,ca nu ajunge el acum in Liga Campionilor ...vrea doar sa mai joace un pic...Mai,ce rautate..... :doh:

 

Cand mai vrei sa si invete sa citeasca,daca bat mingea pe maidan toata ziua?Eu sunt optimista in privinta lor,pentru ca in multe cazuri,dupa ce termina perioada de performanta se mai apuca si de studiat.Unii,nu toti...dar tot e ceva....

Valabil la toate sporturile,dealtfel....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu fată , nu toţi fotbaliştii sunt analfabeţi ... doar cei profesionişti . :doh:

 

şi te rog, contrazice'mă ! ;)

Foarte tare asta :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o problema..prietenul meu a jucat fotbal mult timp..bine,in echipe mai slabe ,nu divizia A sau B..si era visul lui de mic sa ajunga fotbalist..acum 6 luni trebuia sa se duca in cantonament,cu o echipa mai buna la care era de ceva timp si care avea sa evolueze,insa s-a accidentat,nu a mai fost luat in cantonament si a fost dat afara.Sufera foarte mult..mereu cand vede poze,isi aduce aminte de colegii de echipa,de antrenor,de antrenamente..si vede cum i se duc toate sperantele..spune ca nu mai are nici o sansa,deoarece are 20 de ani..As vrea sa-l ajut cumva..dati-mi un sfat va rog..cum as putea sa-l ajut? :lol2:

 

 

Cautati un agent / impresar! :stink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×