Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

Nu mai exista femei adevarate?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce este femeia adevarata ?

 

Probabil ca bine a formulat cel care a spus ca : femeia trebuie sa fie doamna pe strada , curva in pat si gospodina la bucatarie ....

 

Important este sa aibe alaturi un om care sa mai si vada toate aceste lucruri pentru ca altfel se schimba un pic roata ... devine gospodina si curva dar in alte case .

oare cine o fi spus?!!!

.........................

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic35290.html

 

Ama , aici toti folosesc stilul indirect ca si in bancul cu Bula caruia i-a intrat o teapa in fund ... ocolim , ocolim si pana la urma tot acolo ajungem ...

 

Oricum un singur barbat am intalnit pe topic care sa spuna ca el a intalnit femeia adevarata ... restul doar idealizeaza ...

care-i ala?

cum este femeia lui?

Editat de newtask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Discutam azi cu cineva la un ceai de vorba, ca barbatii se plang ca nu mai exista femei ... de femei. Ca in general, femeile care sunt femei se casatoresc, cele care mai sunt cat de cat femei sunt foarte barbatoase si fara sentimente, iar celelalte sunt femei doar cu numele.

Ce ziceti, mai exista femei "adevarate" care sa nu se agreseze psihic incarcandusi mintea cu idei nastrusnice aducatoare de

anxietate si depresie?

........................

text modificat :cheer:

.......................

 

:spiteful: :tease: :spiteful:

 

Cand am intrat pe forum nu mi-a venit sa cred ochilor :ermm: :airkiss:

 

Si am simtit in afara de frustrarea lui newtask si dorinta lui de "razbunare" si un fel de compliment. :cheer:

Keep searching!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:spiteful: :tease: :spiteful:

 

Cand am intrat pe forum nu mi-a venit sa cred ochilor :ermm: :airkiss:

 

Si am simtit in afara de frustrarea lui newtask si dorinta lui de "razbunare" si un fel de compliment. :cheer:

Keep searching!

frustrare?..hm..de unde pana unde?!!!

daca am frustrari, apai sa stii ca sunt legate de cu totul altceva si nici decum de "femeie"...in fine...( si nici nu sunt convins ca sunt frustrari---dar pentru a nu lasa loc de interpretari le zicem frustrari)

toti avem...mari sau mici....

daca am deschis topicul a fosst pentru a echilibra balanta si nu pentru razbunare...nu sunt misogin...

ador in mod special femeia de langa mine---tovarasa de viata..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
frustrare?..hm..de unde pana unde?!!!

daca am frustrari, apai sa stii ca sunt legate de cu totul altceva si nici decum de "femeie"...in fine...( si nici nu sunt convins ca sunt frustrari---dar pentru a nu lasa loc de interpretari le zicem frustrari)

toti avem...mari sau mici....

daca am deschis topicul a fosst pentru a echilibra balanta si nu pentru razbunare...nu sunt misogin...

ador in mod special femeia de langa mine---tovarasa de viata..

 

E, hai ca esti un sufletist... :spiteful:

Cred ca , intr-adevar, faci parte din categoria barbatilor adevarati... :ermm:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeie adevarata e aia care spala,gateste,da cu aspiratoru',sterge prafu',care e supusa barbatului,nu iese din cuvantul acestuia,care stie ca barbatul ii este superior din toate punctele de vedere .

 

 

:spiteful: si calu' ce zice ? :ermm:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeie adevarata e aia care spala,gateste,da cu aspiratoru',sterge prafu',care e supusa barbatului,nu iese din cuvantul acestuia,care stie ca barbatul ii este superior din toate punctele de vedere .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeie adevarata e aia care spala,gateste,da cu aspiratoru',sterge prafu',care e supusa barbatului,nu iese din cuvantul acestuia,care stie ca barbatul ii este superior din toate punctele de vedere .

 

Cu alte cuvinte, femeia adevarata e cea mincinoasa, care nu minte numai ce e prin jur, ci chiar si pe ea insasi... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×