Sari la conținut
Forum Roportal
oktavianser

Serendipity

Evaluează acest topic

chestionar  

12 membri au votat

  1. 1. SERENDIPITY cel mai de suspans film de dragoste?

    • DA
      6
    • NU
      6


Postări Recomandate

daca nu ai simtit tu poate ca au simtit altii!

stiai dinainte ca nu se vor intalni la acelasi etaj folosinf liftul?

sau ai derulat la sfarsitul filmului ca sa iti dai seama daca ai prevazut corect finalul?

Da mai,era logic ca nu se vor intalni,ca de s-ar fi intalnit,care mai era farmecul filmului? Trebuia sa se intample ceva care sa le sporeasca cautarile. E tare greu,iti trebuie scoala ca sa ghicesti ce se va intampla pe parcursul unui film...si mai ales unul cu un barbat si-o femeie...

 

daca nu ai simtit tu poate ca au simtit altii!

Si ti s-a parut tie ca eu am vorbit pentru altii? Io am vorbit strict din punctul meu de vedere. Si hai ca n-am chef sa ma cert cu tine pe baza unui film. E perceptia mea. Punct.

Cand ceri o parere,astepti si unele care nu te sustin.Sau tu cand ai deschis topicul asta vroiai ca toata lumea sa fie de acord cu tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da mai,era logic ca nu se vor intalni,ca de s-ar fi intalnit,care mai era farmecul filmului? Trebuia sa se intample ceva care sa le sporeasca cautarile. E tare greu,iti trebuie scoala ca sa ghicesti ce se va intampla pe parcursul unui film...si mai ales unul cu un barbat si-o femeie...

Sex..? :tease:

 

..dar acum..la obiect..numai suspans nu avea filmul ala .. :no:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sex..? :tease:

 

..dar acum..la obiect..numai suspans nu avea filmul ala .. :no:

Pai...ce pot face un barbat si-o femeie? Ma rog,el stie doar ce fac poponarii :cheer:

Nu-i asa ca n-are suspans?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai...ce pot face un barbat si-o femeie? Ma rog,el stie doar ce fac poponarii :tease:

Nu-i asa ca n-are suspans?

eu in locul tau nu m as mai uita la filme de dragoste ca oricum se stie ca la sfarsit o pun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie personal mi-a placut filmul ... dragut din toate punctele de vedere :yahoo: .... If Only are mai mult suspans decat Serendipity ... cel putin asa mi sa parut mie ... sau ... Ghost ...

Editat de laviniadiana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
revin ...

propun inchidere topic :)

 

suspans? sa vedeti rasturnare de situatie in finalul romanului pe care il scriu eu :cry:) ah... am eliminat suspansul cu precizarea asta... ba nu :angry:

 

P.S.: as intra mai des pe aici... dar nu ma descurc deloc cu toate butoanele astea in romana :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
suspans? sa vedeti rasturnare de situatie in finalul romanului pe care il scriu eu :o:) ah... am eliminat suspansul cu precizarea asta... ba nu :P

 

P.S.: as intra mai des pe aici... dar nu ma descurc deloc cu toate butoanele astea in romana :P

 

esti la fel de offtopic ca si mine ducule ... :-

dar topicu asta de mare angajament merita :yam:

 

ai si tu o problema!

 

iezact !

si o am in continuare :P

 

si atata timp cat pe forumu asta unde s-ar spune ca se vb despre filme se deschid teme aiurea si cretine voi avea mereu probleme :lol:

dar cum bine cred ca stiti, depasirea si rezolvarea oricarei probleme este discutarea ei :beee:

reiau :

nu mai intra p`aci niciun moderator ?

cer inchidere topic pe motiv de ... lipsa de inspiratie a deschizatorului lui, a nu se lua ca un afront personal si nici ca ironie :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti la fel de offtopic ca si mine ducule ... :(

dar topicu asta de mare angajament merita :cheer:

 

cer inchidere topic pe motiv de ... lipsa de inspiratie a deschizatorului lui, a nu se lua ca un afront personal si nici ca ironie :P

 

propun schimbarea denumirii topicului si mutarea lui la o alta sectiune :P si asta pentru ca.. am aflat ca a face conversatie inseamna a vorbi despre............. nimic :P) si cica am invatat si eu sa fac nu-i asa conversatie ;)))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×