Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Ce faci cand ea vrea doar fara?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sincer in nici intr-un caz...poate fi infectata Hiv si nici macar ea sa nu stie...sau sa zicem ca este in perioada de fereastra imunologica si testul pe care il faceti este irelevant...

 

eu nu m-as risca ...stii pt fiecare persoana infectata Hiv descoperita mai sunt 15 in spate nedescoperiti...

adica nah...tu alegi...

dar ma gandesc...oare ea nu ar trebui sa se intrebe...de tine? adica abia ne-am cunoscut si facem fara prezervativ???

 

mmmm...NU! imaginează ca dupa acel contact sexual neprotejat o sa te intrebi...daca avea? daca nu avea? sa mergi sa te testezi...sa mergi sa te retestezi....

 

 

eu una nu m-as risca...

Ei bine:

 

Contaminarea venerică şi transmiterea sindromului imunodeficitar dob

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...

Instanţa de judecată va dispune măsura de siguranţă a obligării la tratament medical.

 

Poate nu era cazul sa fac trimitere la lege, dar mai exista si femei care asta urmaresc: sa te infecteze! :D

 

Aoleoooooo!!!...aici s-a ajuns? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar trebui sa apreciezi increderea ce o are in tine . :blink:

Una e incredrea si alta e responsabilitatea ei! Capisci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O situatie ipotetica dar destul de frecventa: Se intampla sa intalnesti o femeie frumoasa, inteligenta, captivanta, ce mai.. atractie fatala. La putin timp dupa ce v-ati cunoscut ii propui sa faceti sex, ei ii face placere, atractia e reciproca dar apare o problema: vrea numai fara prezervativ! Orice ai incerca sa-i spui, raspunsul e acelasi "eu fac doar fara, asa ca daca nu vrei cum imi place mie, n-o ma facem si gata!" Stiu ca poate parea aberant, dar chiar daca ea te place, tot nu se lasa convinsa. Ce ramane de facut in situatia asta? Astept raspunsuri serioase. Va multumesc.

 

Daca e inteligenta nu da ultimatumuri de acest gen (sau asa sau in nici un fel...) ci incearca sa gaseasca impreuna cu tine o solutie de compromis. Parerea mea :blink: Sau sa vina cu argumente mai rationale decat ale tale...presupunand ca exista;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine face dragoste cu o persoana pe care o iubeste si de care e iubit nu are nevoie de o bariera de cauciuc 'pentru securitate'

A te oferi inseamna incredere - daca boliile exista si sunt cunoscute, sigur sinceritatea ar trebui sa prevaleze.

Prezervativul a fost inventat ca o masura antiprocreere - e pacat ca in ziua de astazi e necesar sa fie cu mult mai mult de atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine face dragoste cu o persoana pe care o iubeste si de care e iubit nu are nevoie de o bariera de cauciuc 'pentru securitate'

A te oferi inseamna incredere - daca boliile exista si sunt cunoscute, sigur sinceritatea ar trebui sa prevaleze.

Prezervativul a fost inventat ca o masura antiprocreere - e pacat ca in ziua de astazi e necesar sa fie cu mult mai mult de atat.

 

 

Saha, as always ai dreptate, dar Actorul vorbeste despre atractie fatala :blink: si nu despre marea iubire.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar trebui sa apreciezi increderea ce o are in tine . :good:

e ipotetica draga, de cele mai multe ori se intampla invers. :blink:

 

Una e incredrea si alta e responsabilitatea ei! Capisci?

..adica increderea ei vine din iresponsabilitate ? :focus:

Daca as intalni o asemenea femeie si evident nu o cunosteam destul de bine, as renunta la sex cu ea.

Findca ce a ce spune ea poate insemna doar doua lucruri, ori nu vrea sa faca sex cu mine si subtil imi da de inteles asta, bazandu-se pe faptul ca nu as face fara, ori e proasta rau, de unde si iresponsabilitatea ei, si in cazul acesta iar nu facem sex.:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O situatie ipotetica dar destul de frecventa: Se intampla sa intalnesti o femeie frumoasa, inteligenta, captivanta, ce mai.. atractie fatala. La putin timp dupa ce v-ati cunoscut ii propui sa faceti sex, ei ii face placere, atractia e reciproca dar apare o problema: vrea numai fara prezervativ! Orice ai incerca sa-i spui, raspunsul e acelasi "eu fac doar fara, asa ca daca nu vrei cum imi place mie, n-o ma facem si gata!" Stiu ca poate parea aberant, dar chiar daca ea te place, tot nu se lasa convinsa. Ce ramane de facut in situatia asta? Astept raspunsuri serioase. Va multumesc.

 

 

o faci fara daca ea asa vrea dar numai daca o cunosti si stii k ii serioasa fara boli...etc...si foloseste ceva impotriva sarcinii si kiar mi sa intamplat ca nu suporta prezervativul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×