Sari la conținut
Forum Roportal
oktavianser

sunt homosexual?

Postări Recomandate

Da-te doar cu lac de unghii (nu ca ar fi asa normal la un barbat asta,prea se feminizeaza unii in ziua de azi :D ) si cu asta basta!

deci nu sunt homo?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci nu sunt homo?

 

De ce nu faci tu o proba practica?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da-te doar cu lac de unghii (nu ca ar fi asa normal la un barbat asta,prea se feminizeaza unii in ziua de azi :D ) si cu asta basta!

Lasa ingerash, ca intai se da cu putin lac de unghii, dupa aia face french manicure, dupa aia zice da' de ce sa nu ma dau azi cu putin ruj ca sunt cam palid... si cu niste blush... si parca nici parul nu-mi mai place, mai bine imi iau o peruca din aia roz... si imi iau si o rochie stridenta sa mearga la ea...

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci nu sunt homo?

Ce intrebari pui uneori! NU ESTI HOMOSEXUAL !!! Nu esti singurul tip de pe planeta asta care se da cu lac de unghii,asa ca vezi-ti mai departe de viata si nu-ti mai bate capul cu asta.Uite,ai vazut filmul "Ce-si doresc femeile" cu Mel Gibson? El se dadea cu oja rosie pe unghii din curiozitate,voia sa se puna in locul femeii ... asta nu inseamna ca e homo! Desigur,daca incepi sa-ti pui rochie,dres,sa te rujezi si sa-ti pui chiar si lunar tampoane,atunci iti lipseste o doaga si e semnalul de alarma sa te duci naibii la un psiholog!

Editat de ingerash_vesel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in ce ar consta proba practica?

 

Alege un barbat si smotoceste-l putin. Daca te incanta, asta e, noroc in noua viata. Daca nu, treci pe la mini market ia-ti o acetona si sterge urmele pacatului :D

 

A, si vorba lui Enki, fa ceva cu plictiseala aia :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sau daca esti mai timid incearca prima data pe strada...daca intorci capul dupa baebati... :D

 

*barbati

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vai Ingerash, ce sfaturi ii dai tu, si dupa aia vii la religie cu fetzishoara nevinovata! :D

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×