Sari la conținut
Forum Roportal
absentA

Ce fac daca sunt egoista ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca ai devenit dependenta de el. Acest lucru atrage dupa sine un dezastru daca relatia s-ar rupe. Trebuie sa inveti sa te simti bine si fara el. Si daca iese cu prietenii nu inseamna ca nu te iubeste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma simt bine cand ies cu alti ma refer la prieteni...dar totodata ma gandesc si la el ca o sa se supere daca stau mult sau daca ies cu x si y.si cateodata vreau atata de mult sa evit incat incerc sa stau potolita :no: si cum se zice sunt la varsta in care nu poti sa stai potolit :pardon: e o relatie complicata nici macar numai stiu daca se mai merita (dar tin la el si asta ma leaga de el )

Editat de absentA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt foarte egoista ,il vreau numai pentru mine...ma supar cand iese cu prietenii lui ,as vrea sa stea numai cu mine si cand nu e cu mine in casa :x: ce pot sa fac si eu sa numai ma supar asa des ? sa-i ofer putin spatiu ? timp de 1 an jumate m-a cam ascultat si nu prea a iesit cu ei asa des....dar acum iese non-stop ...si cu mn mai rar :) stiu ca sunt de vina...dar ce-mi recomandati si mie in situatia asta ?

se pare ca la tine nu e "parteneriat" ci " sclavie" :yahoo: ...... :hi: nu traiti in munti .....oamenii socializeaza ..... isi pun intrebari ....au prieteni ..... si se simt bine...... tu si el formati un cuplu...... va iubiti..... dar exista si prieteni...... parerea mea e sa te simti bine cind e linga tine...... si sa te simti fericita ca are si prieteni ..... e o calitate a fiecarui om......

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×