Sari la conținut
Forum Roportal
aquariusrpro

9+1 motive pentru a merge la vot

Postări Recomandate

foarte rau, cred ca ar fi trebuit sa stii ca a fost (sau mai este, nu mai stiu) europarlamentar.

Daca voi nu va informati, candidatii nu va bat la usa sa va invite la o barfa....

 

Si , fiind europarlamentar ce a facut ea pentru zona din care provine? Anca, isi facea ea o promovare de bani multi daca si realiza ceva in functia aia. Tocmai pentru ca fost si nu a facut nimic eu zic ca nu mai merita.

Insa, ar mai fi si altii. Din pacate candidatii nu au bani de o promovare agresiva. ( cu putine exceptii) Pe majoritatea siteurilor apar nume.....fara cv......fara poza.....fara nimic. Trebuie sa-l votez doar pentru ca apartine unui partid.

Daca ma duc, ma duc pentru referendum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca sunteti pasivi si nu va pasa, atunci nu mergeti la vot, dar nici sa nu va plangeti ca tara merge prost sau ca ceva nu va place :crazy:

Ca regulă generală, e valabilă. Dar pentru Parlamentul European, mai ales că sunt primele alegeri pe care Romania le organizează

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi merge la vot cand vor candida oameni ale caror discursuri politice vor fi puse in practica,pt binele comunitatii /societatii.......voi merge la vot cand voi avea pe cine vota........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×