Sari la conținut
Forum Roportal
Bdesign

Astept criticile voastre

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi place :)

Foarte dragutz ca design. Simplu si frumos. Bravo. ( Nu prea am ce sa reprosez. )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce pot sa spun e... mi se incarca greu!!!!

 

Bananele la contact mi se par amuzante :P

Pozele se incarca greu, desi am conexiune buna (sa fie cei 2700 de kilometri dintre server si locatia mea :) )

Cui vreti sa vindeti? Ca nu aveti versiune in engleza....

 

Verificati contractele cu lanturile de supermarket-uri pe care le aprovizionati si vedeti daca va lasa sa faceti public faptul ca ii aprovizionati... O propozitie de genul: Noi aprovizionam lantul de supermarket bla bla bla va crea o impresie buna (arata ca sunteti in stare sa livrati la timp, atata timp cat nu raman toate rafturile goale la ei, asa cum s-a intamplat aici o data cu Sainsbury`s)

 

Puneti si specia si tipul de fruct (de ex. noi avem struguri albi cu sau fara samburi din tara X si chiar si varietatea)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am citit decat prima pagina, in rest nu am deschis altceva.

 

Textul se poate imbunatati.

 

Vrsiunea ta:

 

A&E DISTRIBUTIE S.R.L. , firma cu capital social integral privat, are ca domeniu de activitate comertul en-gross cu legume si fructe de cea mai buna calitate Produsele noastre sunt atat autohtone, atent selectate de la cei mai buni producatori de legume si fructe cat si din import, colaborand cu companii de renume din OLANDA, ITALIA, ARGENTINA, SPANIA, TURCIA, GRECIA etc. pentru a putea oferi cele mai bune produse la cele mai avantajoase preturi

 

Versiunea mea:

 

A&E DISTRIBUTIE S.R.L. , firma cu capital social integral privat, are ca domeniu de activitate comertul en-gross cu legume si fructe de cea mai buna calitate. Produsele noastre sunt atat autohtone, atent selectate de la cei mai buni producatori de legume si fructe, cat si din import. Colaboram cu companii de renume din Olanda, Italia, Argentina, Spania, Turcia, Grecia etc. pentru a putea oferi cele mai bune produse, la cele mai avantajoase preturi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Kline: presupun ca se incarca greu pentru ca nu am optimizat imaginiile inca. :yes: .Siteul este pentru un client, cele de pe site sunt singurele informatii pe care mi le-a pus la dispozitie.

@browser: multumesc pentru sugestie.

Apropo ambele forme sunt corecte : capsuni / capsune conforma noului DOOM.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Capsuni.

capsune....

capsuni...

 

...referitor la site...

ai grija ca imaginile din site trebuie sa fie conforme cu realitatea....

ma refer la acea masina....daca faci livrarea cu ea,,,este ok..daca nu ..si folosesti o masina mai "nasoala"..atunci nu este bine

..pt ca.."una zici alta faci"..asta este un aspect...

..adresa de mail...fa in asa fel sa fie link...sa nu stea omul sa o copieze...

...fa-ti pozele mai mici..sa intre cam 6 pe pagina,,,si ele ,la fel, cu link...apesi pe poza si apare descriere, conditii, bla bla,,ce vrei tu....

.....................

ai sa te intrebi de ce zic trebile astea....am si eu un magazin virtual....www.newtaskbirotica.ro....poti sa te inspiri...nu este cine stie ce...dar va fi de la anu....

bafta....mmmm..mi-ai facut pofta de capsune

....

si inca ceva..inscrieti site-ul la traffic, top100, etc.

Editat de newtask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×