Sari la conținut
Forum Roportal
mieez

Servere Counter Strike

Postări Recomandate

Am si eu o intrebare

intru in jok si dupa vreo 10 - 15 minute mi se blokeaza jok adika nu mai imi merge nici in stanga nici in dreapta si nici mouslu nu mai merge .. defapt merge dar sacadeaza rau si nu e din cauza de la conexiunea de interet ca aia imi merge foarte bine tot timpul si nu imi scrie WARNIG CONNECTION PROBLEMS si tre sa ies de pe serveru respectiv si sa intru iar si iara imi merge poate care va sa imi zica dece ?

multumes mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o intrebare

intru in jok si dupa vreo 10 - 15 minute mi se blokeaza jok adika nu mai imi merge nici in stanga nici in dreapta si nici mouslu nu mai merge .. defapt merge dar sacadeaza rau si nu e din cauza de la conexiunea de interet ca aia imi merge foarte bine tot timpul si nu imi scrie WARNIG CONNECTION PROBLEMS si tre sa ies de pe serveru respectiv si sa intru iar si iara imi merge poate care va sa imi zica dece ?

multumes mult

 

Sigur nu e de la server? :crazy:

 

Inca ceva... serverul este de la gameszone? Mi se mai intampla si mie uneori si asta din alt motiv pe care ti l-as putea spune daca este vorba de asta.

Editat de Lywyu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate cineva sa-mi spuna si mie va rog frumos ce inseamna eroarea: "your .dll [cl_dlls\client.dll] differs from the server's" care imi apare la unele servere cand incerc sa intru pe ele si cum as putea sa rezolv aceasta problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut am si yo un server de cs 1.6 ...intra lumea p server joaka ....lag mic tot ce e mai bn

dar am o problema :P ...nu pot sa dau ban si nu pot sa intru cu adminul ,dak vreau sa dau vreo comanda tre sa folosesk rconu' :good: .......STIE CNVA C TRB SA FAK ??? va multumesk anticipat !!!! :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si asta e o prostie.. dai bani ks a ai admin? mai bine te lipsesti... orice codat poa sa isi i-a admin si cine il supara BAN... bineinteles poate avea si de suferit...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acolo unde se da admin pe bani stiu ca trebuie sa fi jucat minim o saptamana pe server ca sa te fi vazut si ceilalti admini... tocmai pentru a fi siguri ca nu se joaca codat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cateva luni nu mai reusesc sa joc counter strike pe internet si nici pe retzea!! cand intru pe un server scrie LODING dar nu incarca nimica!!!! cand sau escape si intru in consola scrie

Connecting to 81.196.201.13:27016...

Retrying 81.196.201.13:27016...

si tot asa pana la nesfarsit!!!!! nu stiu ce poate avea de nu merge!!! ceva idei? ce as putea face ca sa mearga?

am cs stim si non stimul!!! si la amandoua face la fel!! nu reusesc sa intru in nici unul!!!!

post-14522-1165148544_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai probleme cu reteaua sau firewall tau a blocat hl.exe. Chiar si ala din windows XP poate bloca. Verifica sa aibe acces la internet hl.exe sau antivirusu tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×