Sari la conținut
Forum Roportal
ea_adita

La ce se uita prima data barbatii atunci cand vad o femeie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca nu exista un punct fix de cautat cu ochiul cand intilnesti o femeie sau ... ca de obicei cand ai zarit pe cineva deja ochii sint atintiti spre ceva si va trebui sa analizezi pe urma femeia de la cap la coada daca-ti aduci aminte, ca se intimpla sa ramana blocat pe un timp mascului cu privirea la "poza" ce are in fata!!! si uita si numele lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm..la ce se uita ?!...mda...

Cred ca se uita la compartimentul secret din portofel , sa verifice daca au sau nu Durex-ul la ei.

 

Pe urma decid ei daca din fata sau din spate.

 

Domn'le cate dileme academice sunt pe aici !

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ofofoffff, nu esti prea frumusica tu asa de felul tau, e clar..Numai astea nu dau doi bani pe barbatii care nu le vad sufletul din prima! Bine, de obicei nu prea mai ajung ei la suflet, se opresc la mustata.. :lol:

 

Ba chiar sunt sexy si multi vad asta. Putini sunt cei ce cauta sa vada mai mult de atat. Aceia sunt barbati buni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La atitudine!:bataita:

Editat de romania inedit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io cred ca prima data se uita la tate apoi urmeaza celelalte detalii gen parul care de obicei e lung si de care se pot apuca in caz ca tipa da sa fuga. In rest nu prea conteaza.

Adica ce ramane nedescoperit la prima vedere? Personalitate, hobby-uri, conceptii despre viata, inteligenta

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×