Sari la conținut
Forum Roportal
Simplu_X

Inchiriez

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Inchide topicul sau fa-te de ras pana la capat.

Cosmin, ai ales un moment tare prost ... nu trebuia neaparat sa deschizi un asemenea topic ca sa scoti in evidenta faptul ca ai revenit pe forum.

Nu o lua drept jignire, nu asta intentionez dar ... inca o data demonstrezi cat de imatur esti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am chef sa intru in polemici cu tine. Te rog frumos sa-ti vezi de drumul tau :)

Cosmin...ai scuzele mele pentru confuzie !N-am stiut ca exista si pitiponci :)

 

Cer scuze marelui meastru listener ptr. plagiat si-ti urez ;

 

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inchide topicul sau fa-te de ras pana la capat.Cosmin, ai ales un moment tare prost ... nu trebuia neaparat sa deschizi un asemenea topic ca sa scoti in evidenta faptul ca ai revenit pe forum.Nu o lua drept jignire, nu asta intentionez dar ... inca o data demonstrezi cat de imatur esti.
In comparatie cu ce? Ce te face sa crezi ca vreau sa fiu matur? Ce te face sa crezi ca forumul asta sau altul imi da sansa sa ma comport cum sunt eu cu adevarat? Ma distrez si eu... nu era un loc de relax?Crezi ca imi pasa de persoanele de aici? Duh.. habar nu am cum arata si nici nu imi pasa...Nu, nu am revenit pe forum.. ma distrez si eu doar :PTe deranjeaza?Nu ma jignesti, stai linistita :PSunt prea distrat si chiar nu am nimic cu nimeni, nici cu "parosu" nu am.. glumesc si eu cu el :)
Cosmin...ai scuzele mele pentru confuzie !N-am stiut ca exista si pitiponci :) Cer scuze marelui meastru listener ptr. plagiat si-ti urez ; multa iubire
Pai si nu iti faci rezervare? Editat de Breath_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai si nu iti faci rezervare?

Ba da dragul meu :).Nu ti-am spus ca-ti dau eu servetele sa te stergi la gura imediat cum ies ?

 

P.S. Ma fortezi sa fiu dur...eu care nu pot sa omor musca ....!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cosmin...ai scuzele mele pentru confuzie !N-am stiut ca exista si pitiponci :)

 

Cer scuze marelui meastru listener ptr. plagiat si-ti urez ;

 

multa iubire

ce nu ai inteles ..omul e peste .. :D

.ooppss..sau te pomenesti ca ai apucat sa ii faci niscaiva declarati deocheate si propuneri indecente pe PM ..:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba da dragul meu :).Nu ti-am spus ca-ti dau eu servetele sa te stergi la gura imediat cum ies ?

 

P.S. Ma fortezi sa fiu dur...eu care nu pot sa omor musca ....!

Un limbaj de mahala. Nici nu imi imaginam altfel... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.ooppss..sau te pomenesti ca ai apucat sa ii faci niscaiva declarati deocheate si propuneri indecente pe PM ..:)

neah....laure crezi ca toti folosim metoda ta? :)? - sa nu sari si tu la scandal ca nu mai am chef azi...sau sari daca vrei dar te programez pentru maine -

 

Un limbaj de mahala. Nici nu imi imaginam altfel... :tease:

Ti-am spus ca ma fortezi sa fiu dur ! :D

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce nu ai inteles ..omul e peste .. :)

.ooppss..sau te pomenesti ca ai apucat sa ii faci niscaiva declarati deocheate si propuneri indecente pe PM ..:)

Salutare Laur,

Permite-mi sa te servesc cu o cafea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i aici? Intrecere la jigniri? :)

Editat de Khatia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma puiu, nu stiu..Sper sa scot si eu ceva bani virtuali de pe urma pitipoancelor :PTu ce zici.. Merita afacerea?Ca daca merge, eu zic sa mai iau cateva apartamente...
Io zic sa te hotaresti .. :tease: pai ori esti matrimoniala ori ..imobiliara ..ete te domle .. :tease:
Salutare Laur,Permite-mi sa te servesc cu o cafea
..merci ,merci.. :) si ..pitipoancele unde ..? :) :D :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×