Sari la conținut
Forum Roportal
madalina _

Ce centru universitar ati alege?

Postări Recomandate

Chiar ma intrebam unde e Sibiul? nu am vizitat orasul, am primit de curand de la un prieten niste imagini din Sibiu, mi-au placut mult, va fi urmatorul oras pe care il voi vizita....

 

Va multumesc la toti care mi-ati raspuns, cred ca cu cat aduni mai multe pareri, cu atat alegerea devine mai grea....si repet inca odata, m-am referit la latura sentimentala cand am pus intrebarea.

 

Cat privesc seriozitatea si calitatea procesului de invatamant, sau costurile, ar fi o alta discutie si cu siguranta ca ar fi o alta ierarhie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar ma intrebam unde e Sibiul? nu am vizitat orasul, am primit de curand de la un prieten niste imagini din Sibiu, mi-au placut mult, va fi urmatorul oras pe care il voi vizita....

 

Va multumesc la toti care mi-ati raspuns, cred ca cu cat aduni mai multe pareri, cu atat alegerea devine mai grea....si repet inca odata, m-am referit la latura sentimentala cand am pus intrebarea.

 

Cat privesc seriozitatea si calitatea procesului de invatamant, sau costurile, ar fi o alta discutie si cu siguranta ca ar fi o alta ierarhie.

 

Ar fi util din partea noastra, ca parinti, sa alegem viitoarea universitate pentru copilul nostru ignorand total "latura"... Daca noi la vremea noastra nu am facut cea mai buna alegere, cred ca, in calitate de parinti, trebuie sa indrumam pasii copiilor nostri astfel ca acestia sa faca alegerea corecta: o univ. cu un nivel ridicat al procesului de invatamant (desigur, pentru cei care doresc in mod real sa urmeze studii superioare). Iar aceasta univ. nu este in Romania.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te intrebai UNDE e Sibiul? :lol2:
Anca, ma intrebam unde este Sibiul in sensul " unde sunt adeptii Sibiului ? "
Ar fi util din partea noastra, ca parinti, sa alegem viitoarea universitate pentru copilul nostru ignorand total "latura"... Daca noi la vremea noastra nu am facut cea mai buna alegere, cred ca, in calitate de parinti, trebuie sa indrumam pasii copiilor nostri astfel ca acestia sa faca alegerea corecta: o univ. cu un nivel ridicat al procesului de invatamant (desigur, pentru cei care doresc in mod real sa urmeze studii superioare). Iar aceasta univ. nu este in Romania.
Simoneta, esti libera sa faci ce vrei! chiar si sa nu postezi intr-o discutie care nu te intereseaza !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....si la ce crezi tu ca mi-ar folosi sa am un topic al meu?

eh, nu te supara, te-a confundat cu propria ei persoana :jester:

 

 

fiind din timisoara, am studiat "acasa". daca ar fi fost sa merg altundeva in tara, as fi ales clujul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PT.MADALINA

Unde este si familia cu tine ca sa ai,venind acasa ,un suport psihic:un loc unde sa te simti bine,sa te relaxezi,sa te poti reface ,sa-ti poti spune necazurile si sa te bucuri..Este ffff.utilViata este scurta si grea pt.ca oamenii sunt RAI!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×