Sari la conținut
Forum Roportal
Stu'

Perle Roportaliene

Postări Recomandate

"ma uit in fiecare zi la discovery unde este cum se fabrica hou it's made sunt roboti programatori care repeta aceasi actiune de numarate ori am cercetat ca defapt creerul unui robot este o placa uni o numesc MEMORY DEOARECE ESTE UN programator am vazut sunt uni roboti casnici care iti recunosc fata dupa un obiectiv de camera de filmat find ochii multi au incercat sa proiecteze un creer electronic format din mai multe rezistente, amplificatoare , bobine f lungi o sursa de energie si aplicatii si un difuzor prin care creerul se va manifesta si la anumite campuri magntice electromagnetiec ieseau sunete ascuytite de diferite feluri cu emitatoare si au observat ca au reusit sa obtira o gandite de 0,9 % in comparatie cu cea umana e greu de explicat nush ca si PC-ul placa de baza nush.. ce sa zic"

 

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici voi pune in post-uri diferite topicul sters si de ce.

 

pe undeva pe la topicuri sterse................. :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am curatat topicul de tot ce poate inseamna "atac la persoana" (spalat de rufe). Forumul nu este locul potrivit pentru acest gen de refulari. Baghera si Miss Take, daca mai simtiti nevoia sa va manjiti reciproc cu noroi, va recomand cu caldura sa o faceti pe alte cai (PM, YM, mail, posta, face2face).

 

Va puteti considera avertizate.

In alta ordine de idei, spor la perle. <_<

Ti-as ramine profund recunoscatoare si in vecii vecilor daca ai sterge toate postarile mele pe "Roportal"!

Si vorbesc foarte serios. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ti-as ramine profund recunoscatoare si in vecii vecilor daca ai sterge toate postarile mele pe "Roportal"!

Si vorbesc foarte serios. :blink:

 

 

<_< Bine ca e la perle.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×