Sari la conținut
Forum Roportal
HellenaJ

Ce daruri accepti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am primit de la viata, fata din visurile mele . . . Acum are chip si nume! Si e reala!

Acum trebuie sa astept si sansa sa o iubesc, caci acum sunt doar indragostit de ea 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

crezi ca daca ignoram mania si furia cuiva aceasta o sa dispara? daca o persoana "are ceva cu tine" si tu ingnori si astepti sa ii treaca oare chiar va trece? sau doar o sa ii amplifici furie si mania? sa lasam timpul sa isi spuna cuvantul .... ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
crezi ca daca ignoram mania si furia cuiva aceasta o sa dispara? daca o persoana "are ceva cu tine" si tu ingnori si astepti sa ii treaca oare chiar va trece? sau doar o sa ii amplifici furie si mania? sa lasam timpul sa isi spuna cuvantul .... ?

;) tot ce iti ofera viata si bune si rele viata ta este ca o consoarta iubita si nu trebuie sa o refuzi niciodata .

si sa nu uitan tot raul este spre binele nostru iar cea ce nu te ucide te intareste :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...ce dar accept?...accept orice DAR imi ofera viata...

chiar si atunci cand in paharulu zilelor imi picuri atat amar...cat si bucurie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar sa nu fie negociat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cele materiale sunt mai putin importante si pe majoritatea ne induc in eroare, prefer intelepciune si caut sa gasesc scopul pentru care am primit cel mai important dar posibil .. VIATA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×