Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

auzi, fara supararefara bere si friptura poti trainu in asta consta viata. Si nu a zis nimeni sa nu bea bere, dar ca orice , cu limita... Dar nu ai tu cum sa pricepi astaSi poti inlocui frumos friptura cu gratarul.
Lovely...I love U2 :roll:
Lovely...I love U2 :doh:
Si daca ai stii ce vegetale la gratar prepar .... yummi :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ceea ce e si parerea mea :doh:

oare saharianul g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu mancarea e rezolvata de vreo 2-3 sapt nu mai mananc cartofi etc...

Deci mai bine continui sa merg la sala ? si sa las abdomenele si haltere pentru aia care vor muschi ..

Si vai merci din 10 reply-uri doar primu m-a ajutat un pic restu ati fost off topic rau de tot ...mai bine nu mai postati decat sa scrieti aiureli

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu mancarea e rezolvata de vreo 2-3 sapt nu mai mananc cartofi etc...

Deci mai bine continui sa merg la sala ? si sa las abdomenele si haltere pentru aia care vor muschi ..

Si vai merci din 10 reply-uri doar primu m-a ajutat un pic restu ati fost off topic rau de tot ...mai bine nu mai postati decat sa scrieti aiureli

 

orice tip de miscare e buna. Bineinteles ca si abdomenele sunt folositoare, greutatile de asemenea. Dar stratul ala adipos, grasime, se topeste cu exercitii cardio... poti alerga... combinat cu dieta si abdomenele va da rezultate.

 

Rabdare si vointa! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OK dar acum e o mica problema..

Eu am 17 ani si parintii nu sunt milionari :roll: asa ca am de ales ...sa merg la sala cateva luni bune..pana la vara si apoi ma angajez:D ... sa imi cumpar greutati ca astea sunt imprumutate si tre sa le dau inapoi sau sa imi cumpar o bicicleta medicala daia mai ieftina :doh:?

Editat de Kristake

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OK dar acum e o mica problema..

Eu am 17 ani si parintii nu sunt milionari :roll: asa ca am de ales ...sa merg la sala cateva luni bune..pana la vara si apoi ma angajez:D ... sa imi cumpar greutati ca astea sunt imprumutate si tre sa le dau inapoi sau sa imi cumpar o bicicleta medicala daia mai ieftina :doh:?

 

hei...

alearga, fa abdomene, genoflexii, flotari, alergat din nou, mananca sanatos si... voila! Nu ai nevoie de bani, greutati sau aparate. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×