Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai fratilor, mie mi-a placut. Ce daca a fost facut pe calculator in mare parte? pot sa spun ca a avut o grafica super.

Animatiile nu sunt facute pe calculator? si? asta inseamna ca nu sunt bune?

Lord of the Rings unde s-a facut? in gradina de vara californiana? si totusi a luat oscaruri la greu. sa fim seriosi

Coloana sonora la 300 mie mi-a placut, se imbina bine cu filmul.

Si ce daca regizorul a deviat un pic de la istorie si a piperat un pic filmul cu alte personaje? care-i problema? E FILM! nu manualul de istorie.

Mie mi se pare ca a fost realizat bine.

lord of the rings a fost filmat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai fratilor, mie mi-a placut. Ce daca a fost facut pe calculator in mare parte? pot sa spun ca a avut o grafica super.

Animatiile nu sunt facute pe calculator? si? asta inseamna ca nu sunt bune?

Lord of the Rings unde s-a facut? in gradina de vara californiana? si totusi a luat oscaruri la greu. sa fim seriosi

Coloana sonora la 300 mie mi-a placut, se imbina bine cu filmul.

Si ce daca regizorul a deviat un pic de la istorie si a piperat un pic filmul cu alte personaje? care-i problema? E FILM! nu manualul de istorie.

Mie mi se pare ca a fost realizat bine.

Mai, arata ca naiba. E ieftin realizat. Am vazut si eu scene de la filmari, cu ecranul albastru in spate, si ii puneau pe aia sa urle in studio si sa se fugareasca pe decoruri. Dar sa stii ca este fidel surselor istorice, daca treci peste personajele cu alura de mutanti. Chiar f.f.f. fidel. Pai coincide cred ca peste 80-85% cu ce povestesc istoricii antici.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai, arata ca naiba. E ieftin realizat. Am vazut si eu scene de la filmari, cu ecranul albastru in spate, si ii puneau pe aia sa urle in studio si sa se fugareasca pe decoruri. Dar sa stii ca este fidel surselor istorice, daca treci peste personajele cu alura de mutanti. Chiar f.f.f. fidel. Pai coincide cred ca peste 80-85% cu ce povestesc istoricii antici.

poate mai puţin comentariul ăla despre atenienii iubitori de băieţi. cred că spartanii iubeau mai mult băieţii dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Extrem de prost, dar 'patratelele" de pe stomac mi-au placut :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×