Sari la conținut
Forum Roportal
Moise

Integrarea europeana

Sunteti de acord cu intrarea Romaniei in UE?  

101 membri au votat

  1. 1. Sunteti de acord cu intrarea Romaniei in UE?

    • Da
      59
    • Nu
      35
    • Nu stiu
      7


Postări Recomandate

DA dar daca vom fi tratati cu seriozitate de comunitatea europeana-nu ca niste hoti si talhari cum sunt unii dar nu toti

E adevarat ca in Romanica sunt si oameni cinstiti ...adica aia care nu pot sa fure!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E adevarat ca in Romanica sunt si oameni cinstiti ...adica aia care nu pot sa fure!

ce sa inteleg din afirmatia ta???fie ca nu esti roman...fie ca explodezi de sinceritate si vrei sa-ti recunosti pacatele...fie ca regreti ca nu esti in pozitia de-a fura...care varianta????? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce sa inteleg din afirmatia ta???fie ca nu esti roman...fie ca explodezi de sinceritate si vrei sa-ti recunosti pacatele...fie ca regreti ca nu esti in pozitia de-a fura...care varianta????? :crazy:

 

Cred că ai nimerit-o aici. Cred, am spus. Dar mai sunt şi excepţii de la regulă. Poliţişti şi oficiali care nu iau mită (cam puţini dar sunt) doctori care te iau la rost şi te dau afară dacă vrei să le dai bani ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred că ai nimerit-o aici. Cred, am spus. Dar mai sunt şi excepţii de la regulă. Poliţişti şi oficiali care nu iau mită (cam puţini dar sunt) doctori care te iau la rost şi te dau afară dacă vrei să le dai bani ...

Explodez de sinceritate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi-e teama ca nu sunt atat de optimista in privinta asta !

or sa ne astepte vremuri ..............grele !

nu avem forta ...inca ,sa tinem pasul cu UE!ne vor inghiti !

am votat nu ...nu pentru ca nu sunt de acord .....ci pentru ca nu suntem pregatiti ............inca

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mi-e teama ca nu sunt atat de optimista in privinta asta !

or sa ne astepte vremuri ..............grele !

nu avem forta ...inca ,sa tinem pasul cu UE!ne vor inghiti !

am votat nu ...nu pentru ca nu sunt de acord .....ci pentru ca nu suntem pregatiti ............inca

Uite ptr ce ai votat:

 

 

"Combatarea excluziunii sociale

P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×