Sari la conținut
Forum Roportal
Schimbarea Perceptiei

Politica, energie si masonerie

Postări Recomandate

Diferenta este ca acum cand platesti taxe catre guvern ...iti platesti de fapt niste servicii ...de ex apararea, politia, sanatatea invatamantul sau administratia ...lucruri de care nu beneficiai cand dadeai banii la cler.

 

Dobanzile la banci le platesti ptr un serviciu pe care-l ceri acestora ...uite eu nu platesc dobanzi la nici o banca ca nu imi cumpar pe rate nimic ...deci dobanzile nu sunt obligatorii!

 

E mai bine sa te conduca Mafia Rosie ...ceausescu si fiu .... Kim ir Sen si fiul?

 

Asa ca mai bine nu mai bate apa in piua impotriva masonilor si munceste ...ca asta este deocamdata rostul vietii ...nu trandavitul, birtul ... si varianta mai noua betia langa PC unde poti sa injuri pe toti fara sa iti fie frica ca iei una in bot.

 

 

Esti intr-o ureche? Cum sa munceasca? Pai cine-i mai updateaza blogul? Cine-i mai face cercetarile pe google despre Caracatita Masonica?

Zau asa, cum poti sa-i ceri sa munceasca? Munca este pentru negrii si tractoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru roboti. da ce sa cauti pe net nu e munca? eu de ex. acu sint la munca si pe net in acelasi timp

Editat de vali_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×