Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Suntem mai inteligenti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce razboi intre sexe? Cand si unde a fost ingropata aceasta secure? Asa ceva nu exista decat in filme si reviste. :suicide: Poate, cel mult, un razboi rece.. Dar un razboi "k lumea" intre sexe nu cred ca poate avea loc. Un razboi clasic se lasa cu varsare de sange, un razboi intre sexe se lasa cu... sex! :yahoo:

 

E nasol ca unii (mai ales unele) se gandesc asa repede la chestii d-astea.

 

 

la care chestii se gandeste repede ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca s-a mai discutat, dar mai bine hai sa va arat un link mai mult decat sugestiv:

http: //stiri.itbox.ro/stiri-citeste/Divers...at-femeile.html

fiule lasa-ma sa iti exlplic :

-femeile sunt XXXXXXX si sa imi XXXXXX daca nu o sa le iau si o sa XXXXXXXXXXX ca asa si numai asa ar trebui sa le dai XXXXXXXXX.

asa deci dupa cum vezi e totul ok sin punctul meu de vedere,eu le iubesc.

ce vezi tu in spatele x-urilor e o problema ce tine de subiectivismul mintii fiecaruia.

 

argumentul nr 1

-daca femeile nu ar fi existat ,noi BARBATII(tu nu faci parte dintre noi),am fi deja cuceritorii universului,am fi deja fii preferati ai lui dumnezeu,care evident a intrat intr-o dilema foarte mare acum xxx ani,deoarece atunci cand a vrut sa isi trimita Fiul sa moara pt oameni si pacatele lor,a bagat de seama ca are cam vreo xxxxxxmilioane de fii,oups!

sa speram ca nu da divort vreodata,pt ca nu il vad bine,pe data de 1 a lunii,cand trebuie sa plateasca pensia alimentarapt copii.

argumentul ca nu stiu sa numar dincolo de cifra 1,nu conteaza,dar o sa continui cu un adevar socant,pe care nimeni altcineva decat adevaratii BARBATI(asa ca mine il stiu si il recunosc:

-de cate ori ai fost prin bucatarie,cu o mana scarpinandu-te in partea din sub fata chilotilor tai si cu o bere in mana cealalta,si BANG!!!!

ai avut o idee,stii cum sa opersti foametea mondiala,sa invingi cancerul,descoperi fisiunea la rece,e asa de simplu .incat iti vine sa iti dai palme cu toporul,pt ca nu te-ai gandit la asta mai devreme.

cauti disperat un creioan si o hartie sa notezi inainte sa uiti ideea,e minunat,esti pe culmea valului,si cand sa te apuci sa scrii:

-IOOOOOOOOOOOOOAAAAAAAAAANE!!!!

-......................

_AI DUS GUNOIUL?

-pai stai ca tocmai am descoperit....

_IOANEEEE!!DU GUNOIUL!!!

-draga stai sa iti explic e vorba de fisiune...

_GUNOIUL!!!!!

si ai plecat sa duci gunoiul.

evident cand te intorci idee ioc!

acesta e felul malegic si diabolic in care femeile ne-au tinut in in ignoranta si intuneric pana acuma,am fi putut sa fim printre stele,dar se pare ca femeia nu vrea.

be verry afraid!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fiule lasa-ma sa iti exlplic :

-femeile sunt XXXXXXX si sa imi XXXXXX daca nu o sa le iau si o sa XXXXXXXXXXX ca asa si numai asa ar trebui sa le dai XXXXXXXXX.

asa deci dupa cum vezi e totul ok sin punctul meu de vedere,eu le iubesc.

ce vezi tu in spatele x-urilor e o problema ce tine de subiectivismul mintii fiecaruia.

 

argumentul nr 1

-daca femeile nu ar fi existat ,noi BARBATII(tu nu faci parte dintre noi),am fi deja cuceritorii universului,am fi deja fii preferati ai lui dumnezeu,care evident a intrat intr-o dilema foarte mare acum xxx ani,deoarece atunci cand a vrut sa isi trimita Fiul sa moara pt oameni si pacatele lor,a bagat de seama ca are cam vreo xxxxxxmilioane de fii,oups!

sa speram ca nu da divort vreodata,pt ca nu il vad bine,pe data de 1 a lunii,cand trebuie sa plateasca pensia alimentarapt copii.

argumentul ca nu stiu sa numar dincolo de cifra 1,nu conteaza,dar o sa continui cu un adevar socant,pe care nimeni altcineva decat adevaratii BARBATI(asa ca mine il stiu si il recunosc:

-de cate ori ai fost prin bucatarie,cu o mana scarpinandu-te in partea din sub fata chilotilor tai si cu o bere in mana cealalta,si BANG!!!!

ai avut o idee,stii cum sa opersti foametea mondiala,sa invingi cancerul,descoperi fisiunea la rece,e asa de simplu .incat iti vine sa iti dai palme cu toporul,pt ca nu te-ai gandit la asta mai devreme.

cauti disperat un creioan si o hartie sa notezi inainte sa uiti ideea,e minunat,esti pe culmea valului,si cand sa te apuci sa scrii:

-IOOOOOOOOOOOOOAAAAAAAAAANE!!!!

-......................

_AI DUS GUNOIUL?

-pai stai ca tocmai am descoperit....

_IOANEEEE!!DU GUNOIUL!!!

-draga stai sa iti explic e vorba de fisiune...

_GUNOIUL!!!!!

si ai plecat sa duci gunoiul.

evident cand te intorci idee ioc!

acesta e felul malegic si diabolic in care femeile ne-au tinut in in ignoranta si intuneric pana acuma,am fi putut sa fim printre stele,dar se pare ca femeia nu vrea.

be verry afraid!

 

 

 

iar iti pierzi timpul cu teorii fanteziste ....vezi ca nu ai dus ...gunoiul ...:suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fiule lasa-ma sa iti exlplic :

-femeile sunt XXXXXXX si sa imi XXXXXX daca nu o sa le iau si o sa XXXXXXXXXXX ca asa si numai asa ar trebui sa le dai XXXXXXXXX.

asa deci dupa cum vezi e totul ok sin punctul meu de vedere,eu le iubesc.

ce vezi tu in spatele x-urilor e o problema ce tine de subiectivismul mintii fiecaruia.

 

argumentul nr 1

-daca femeile nu ar fi existat ,noi BARBATII(tu nu faci parte dintre noi),am fi deja cuceritorii universului,am fi deja fii preferati ai lui dumnezeu,care evident a intrat intr-o dilema foarte mare acum xxx ani,deoarece atunci cand a vrut sa isi trimita Fiul sa moara pt oameni si pacatele lor,a bagat de seama ca are cam vreo xxxxxxmilioane de fii,oups!

sa speram ca nu da divort vreodata,pt ca nu il vad bine,pe data de 1 a lunii,cand trebuie sa plateasca pensia alimentarapt copii.

argumentul ca nu stiu sa numar dincolo de cifra 1,nu conteaza,dar o sa continui cu un adevar socant,pe care nimeni altcineva decat adevaratii BARBATI(asa ca mine il stiu si il recunosc:

-de cate ori ai fost prin bucatarie,cu o mana scarpinandu-te in partea din sub fata chilotilor tai si cu o bere in mana cealalta,si BANG!!!!

ai avut o idee,stii cum sa opersti foametea mondiala,sa invingi cancerul,descoperi fisiunea la rece,e asa de simplu .incat iti vine sa iti dai palme cu toporul,pt ca nu te-ai gandit la asta mai devreme.

cauti disperat un creioan si o hartie sa notezi inainte sa uiti ideea,e minunat,esti pe culmea valului,si cand sa te apuci sa scrii:

-IOOOOOOOOOOOOOAAAAAAAAAANE!!!!

-......................

_AI DUS GUNOIUL?

-pai stai ca tocmai am descoperit....

_IOANEEEE!!DU GUNOIUL!!!

-draga stai sa iti explic e vorba de fisiune...

_GUNOIUL!!!!!

si ai plecat sa duci gunoiul.

evident cand te intorci idee ioc!

acesta e felul malegic si diabolic in care femeile ne-au tinut in in ignoranta si intuneric pana acuma,am fi putut sa fim printre stele,dar se pare ca femeia nu vrea.

be verry afraid!

 

O mie de vorbe un ban nu fac. :suicide: Esti cumva preot?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O mie de vorbe un ban nu fac. :yahoo: Esti cumva preot?

 

 

cu asta ce ai vrut sa spui ? :suicide:

inteligenta mea .....nu-mi permite sa inteleg ce a vrut sa spuna inteligenta ta,inteligenta mea care e mai mica decat inteligenta ta ,dovedit stiintific ca e mai mare ....ca inteligenta barbatilor e mai mare decat inteligenta femeilor ....care a fost masurata cu sublerul ...

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O mie de vorbe un ban nu fac. :yahoo: Esti cumva preot?

sunt un preot excomunicat de catolici angajat cu juma de norma la ortodoxi in timpul liber

practic hinduismul la munca sunt musulman cu nevasta sunt ateu cu copii iehovist iar cu tine anarhist.

 

cu asta ce ai vrut sa spui ? :suicide:

dorea sa spuna ca la nivelul actual al inflatiei valoarea vorbelor a scazut drastic in consecinta fiind necesara o cantitate mai mare de vorbe ca sa pot obtine acel ban.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu asta ce ai vrut sa spui ? :suicide:

inteligenta mea .....nu-mi permite sa inteleg ce a vrut sa spuna inteligenta ta,inteligenta mea care e mai mica decat inteligenta ta ,dovedit stiintific ca e mai mare ....ca inteligenta barbatilor e mai mare decat inteligenta femeilor ....care a fost masurata cu sublerul ...

A vorbit cu "fiule" fara sa ma cunoasca. Crede ca toti de pe forum sunt fiii lui? :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A vorbit cu "fiule" fara sa ma cunoasca. Crede ca toti de pe forum sunt fiii lui? :yahoo:

 

 

poate modul tau de gandire l-a facut sa presupuna ca esti mai mic decat el ..."fiule" ...:suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca s-a mai discutat, dar mai bine hai sa va arat un link mai mult decat sugestiv:

http: //stiri.itbox.ro/stiri-citeste/Divers...at-femeile.html

 

 

Mie imi vine greu sa cred ca barbatul este mai inteligent ca femeia :suicide: ...dar daca cercetarile o zic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A vorbit cu "fiule" fara sa ma cunoasca. Crede ca toti de pe forum sunt fiii lui? :suicide:

scuza-ma.

dar ai dreptate...nepoato!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×