Sari la conținut
Forum Roportal
Vladutz23

Ce inghetata preferati?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ofer eu ca-s fata buna ! Granita de piersici facuta cu manutele mele ,sper ca iti place....

Imi place inghetata de ciocolata invelita in ciocolata ,inghetata de cafea si cea de iaurt.

post-182325-0-28004400-1308918332_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma gandesc bine ,imi place de fapt aia gratis.

Pentru a obţine de-aia pe gratis, trebuie să dai şpagă. :)

 

Şi revenind la gustul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

shopping?q=tbn:ANd9GcQFN6uFw5QEakKkeOcVuj0sp1TjSft19xRagGTDGEzoqtYjpDeCUBP1MOYc7in9pCWfSvaW2LiqbcNAbWevs0rtdeNB1eAbc7wvLwBliQk&usqp=CAs Cu Stafide si Rom ... dar il prepar si acasa cu ceva asemanator daca n-am Rom in casa, am folosit sticlute de ciocolata cu diferite alcoholuri umplute si a fost foarte laudat combinatia, avea si fursecuri.   Au ramas de la Craciun nemancate si acum le folosesc ca azi e sarbatoarea independentei americane de sub jugul britanic :lol2:   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum, cred ca trebuie sa ma uit mai bine sa NU fie cu Greieri si alte insecte, serpisori sau viermisori, broasca sau piele de porc, etc.   Cred ca renunt si la bunatatea asta, raman langa fructele din gradina de pe pom ca sa fiu sigura ca nu inghit si altceva!!!   

Am renuntat deja de o decada aproape la Restaurante, ca nu vreausa mananc Carne de Vita sau Pastrav din Soia format si modelat in diferite forme  :eek:

Se va termina ce mai am in congelator rezerva de inghetata si basta!!!   Nu ne mai trebuie toate alea din soricei si gandacei,  sa-l manance democRATII si evreii !!!  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×