Sari la conținut
Forum Roportal
menssana1984

Nuuuuuuuuuuuuuuuuu!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai daca nu o cunosti , atunci de ce te-ai mai casatorit cu ea ? Daca nu stii mai nimic despre familia ei , inseamna ca nu ai data faţa cu tatal sau cu mama din cauza ca vedea ca esti vagabond :focus: Cum poti sa iubesti pe cineva daca nu o cunoasti ? :airkiss: Menssana , te uiti prea mult la filme ! :P

tipule ce crezi ca fac eu in noaptea nuntii?

a)imi leg nevasta de un scaun ii injectez pentotal de sodiu si ii pun o lampa in ochi,fortand-o sa imi spuna toate magariile sau magarii cu care a avut de a face pana atunci.

b)Yahhoooooo!!!!!!!

 

?????

cui ii pasa de ce a facut in trecut si u cine,conteaza ce face acum cu mine .

 

Pai daca vrei o femeie alegi o femeie nu un barbat.

P.s Femiile nu au maru lua Adam(asa ca oricate operatii ar face un barbat sa devina femeie ,operatie privind scoaterea marului mai greu)

Asa ca, casca bine ochi(la MAR) :P cand iti alegi o femeie :D

:cheer:

ba il au dar nu e asa de dezvoltat...stai linistit din cateva miscari de bisturiu orice chirurg iti face un gat de gagica

 

sunt placut surprins de faptul ca sunt multi cei care mai acorda o sansa relatiei respective.

e uimitor lucrul asta nu credeam ca e posibil,bravo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cui ii pasa de ce a facut in trecut si u cine,conteaza ce face acum cu mine .

Daca tie nu iti pasa .....mie da !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acuma ea roboteste pe undeva pe jos,pregatindu-ti micul dejun de campion... :yahoo:

 

 

Cum adica pe jos pai ce s-a intamplat cu mesele din bucatarie ?

E clar ca s-a scrantit de la operatie .... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca tie nu iti pasa .....mie da !

in cazul asta imi pare rau ca trebuie sa te dezamagesc dar orice femeie si orice barbat are un trecut pe care nu are cum sa il ignore.

si orice femeie s orice barbat a gresit o data sau de mai multe ori in acel trecut.

imi are rau sa aud ca tu consideri ca te casatoresti cu trecutul ei,ci nu cu persoana in sine.

 

Cum adica pe jos pai ce s-a intamplat cu mesele din bucatarie ?

E clar ca s-a scrantit de la operatie .... :friends:

am hotarat sa fiu generos in fantezia mea si sa ofer cuplului o vila cu etaj,deci dormitorul la etaj,bucataria la parter,adica jos.

dar se pare ca am uitat sa mai mentionez asta.

 

s-au epuizat toate subiectele "normale" de discutie?

de ce sa fii normal atunci cand poti sa fii pervers?

come to the dark side,we have cookies!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

offf, al meu barbat sigur e barbat, ca daca era femeie macar intr-o viata anterioara nu mai strangeam apa dupa ce face dus, nu ii mai strangeam hainele imprastiate si nu mai faceam eu multe lucruri. Mie cred ca mi-ar conveni o varianta de asta :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×