Sari la conținut
Forum Roportal
Davi_

E bine sa fii barbat!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Masculul detine puterea pentru ca femeia din spatele lui ii da curaj sa o aibe :P

Mai ales daca arata ca cea din a avatarul tau.. :P :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai ales daca arata ca cea din a avatarul tau.. :P :tease:
Sau nu neaparat....Pentru ca o femeie poate avea orice barbat atata timp cat stie ce vrea de la el! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sau nu neaparat....Pentru ca o femeie poate avea orice barbat atata timp cat stie ce vrea de la el! :P

pina la proba contrarie.... :tease:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sau nu neaparat....Pentru ca o femeie poate avea orice barbat atata timp cat stie ce vrea de la el! :P

 

 

Atata timp cat tu crezi ce spui e va;abil pentru tine. In realitate altfel stau lucrurile. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oare a observat cineva ca multe femei se adapteaza foarte repede si foarte bine la vremurile noi? cum zicea si laurent-III-rd ...despre noul tip de femeie..sau ma rog care s-a afirmat si impus sa zicem...in ultima vreme...cert e ca are dreptate intr-o oarecare masura...eu unul nu sunt de acord cu nici una din cele doua categorii...macho si hai sa le zicem..vampe...sau ma rog...cum preferati ....si fratilor parca se intoarce roata...totusi ideea este ca o femeie care arata bine poate obtine aproape orce de la o "victima" (un barbat mai slab care vrea sau nu este atras de ea...sau mai bine zis doar de fizic...)...si detest femeile care spun ca barbatii sunt facuti doar pentru procreere...si ele "conduc lumea" din umbra...nu-i deloc adevarat...si de asemeni consider ca si unii barbati care spun ca femeile nu sunt bune de nimic sunt ignoranti..si se cred ei cine stie ce ...dupa parerea mea in lumea asta treburile sunt perfect impartite...treburi si comportamente adecvate femeilor si altele adecvate barbatilor...si spun adecvate pentru ca de exemplu sunt multe femei care pot face si treburi de barbati...cei care incearca sa nege pana la capat aceste lucruri..care le sfideaza la infinit..sunt frustrati dupa parerea mea..femeile care sustin ca nu le trebuie in veci barbati..ca barbatii nu sunt buni la nimic...si alte lucruri de genu..SUNT FRUSTRATE TARE FRATE! in general sunt cele care n-au avut parte de tot ce si-au dorit..si din orgoliu..afirma ca ele sunt altfel...ca lor nu le trebuie X si Z...stiti "vulpea cand nu ajunge la struguri zice ca sunt acri"...parerea mea...am incercat sa ma fac inteles...insa...barbat fara femeie si invers...nu prea merge..doar daca au deviatii sexuale:)...o femeie in viata unui barbat si invers nu poate fi inlocuit\-a cu altceva...sunt 2 elemente unice..si necesare...si dupa cum zicea un prieten de al meu..un pic ironic : "femeia este un rau necesar"...in mare parte avand dreptate....si ca ultima concluzie..si barbatii si femeile..au calitati si defecte in egala masuta..daca nu ma credeti..intrebati-ma ...si o sa incerc sa va demonstrez...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e bine domne' , poti sa fi bou si sa nu'ti dai seama toata viata, dar sa te crezi porc . :crazy:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi am tras cu aspiratorul un paianjen ce statea la mine in camera. Daca eram barbat ii calcam cu picioarul.

 

E vizibila diferenta? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu azi am tras cu aspiratorul un paianjen ce statea la mine in camera. Daca eram barbat ii calcam cu picioarul.

 

E vizibila diferenta? :crazy:

da, l'ai ucis delicat . :)

 

e...au glumit si ele....nu cred ca le-ar fi convenit sa doarma cu un porc! :roll: si sa mai si............

aaa... daca'i vorba de sex, sigur le'ar conveni ... cica porcu' ala are orgasm circa 30 de minute. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×