Sari la conținut
Forum Roportal
Horia Grancea

Un Partid Digital !

Postări Recomandate

Un partid nou este pe cale sa se infiinteze, un partid nou cu conceptii politice noi, diferite de ce a fost pina acum,

adevarata democratie va fi cea digitala si participativa. alte detalii pe [...]

Astept parerile voastre aici !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

partidele sunt ca democratia: cea mai proasta forma de guvernamant dar cea mai buna pe care o avem(si cred prima parte a afirmatiei muuuult mai mult despre partide decat despre democratie)

asa ca prefer sa stau deoparte - poate or fi bune pt unii dar mie mi-ar fi jena sa fiu intr-un partid,mi se pare o gluma desi stiu ce avantaje mici si mari ai daca esti intr-un partid din cele importante (daca esti intr-unul mic chiar ca ramane doar partea penibila)

Editat de dementor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parca si Ovidiu Bufnila ne-a povestit mai demult despre partidul digital nonliniar. Prin urmare, acesta exista, nu e pe cale sa se infiinteze. Sunteti din aceeasi gasca?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca il organizezi tot pirmaidal nu ai facut nimic, repeti aceeasi greseala milenara... in 3 mandate elita va fi total alta decat initiatorii miscarii, la fel si scopurile... whatever... citeste postul meu Dresorii de Minti Umane sau Schimbarea care va avea loc - daca TU chiar cautzi o ideologie noua.

Editat de Schimbarea2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Societatea in care traim are nevoie de minti lucide in construirea unei economii productive. Eu pun mare pret pe educatie, sanatate care sunt foarte importante pentru o tara democrata. Toate tarile din lumea a III-a sunt deficitare la capitolul sanatate, educatie.

De ce intelectualii asista la acest circ ?

De ce pseudointelectualii conduc destinele ?

Societatea Romaneasca are nevoie de tinere talente nu de fosile refuzate la REMAT!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un partid nou este pe cale sa se infiinteze, un partid nou cu conceptii politice noi, diferite de ce a fost pina acum,

adevarata democratie va fi cea digitala si participativa. alte detalii pe [...]

Astept parerile voastre aici !

In acest partid pot intra si barbatii din momant ce e digital cred ca e exclusiv feminin pt ca noi suntem cam in urma cu tehnologia :P

:P :P 8)

P.S nu poti conduce o tara din fata unui monitor asa cum nu poti castiga un razboi daca nu aduci trupe in teatru de operatii

Pt a castiga in razboi cat si in politica trebuie sa te duci pe teren sa ii castigi pe civili de partea ta si sa nimicesti (sau anihilezi)adversari

:crazy: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×