Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Gapo - galeria ta de poze

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Astazi am lansat un nou site: gapo.ro

Este un site de fotografie unde se pot pune poze personale.

Se bazeaza pe engine-ul de la photomapia dar a fost imbunatatit mai ales la partea de adaugare poze.

Acum procedura de adaugare este extrem de simpla.

Se pot adauga si albume private (nu pot fi vazute decat de dumneavoastra si de persoanele la care trimiteti link-ul).

Fiecare utilizator beneficiaza de un site de tipul utilizator.gapo.ro care poate avea unul din cele 5 template-uri disponibile momentan (pe viitor vor fi mai multe).

Cateva exemple:

http://bogdan.gapo.ro/

http://adi.gapo.ro/

 

Noi am facut multe teste si am scos toate bugurile.

Exista posibilitatea sa mai fie probleme asa ca daca gasiti ceva va rog sa ne anuntati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand am dat click pe poza ta, din stanga sus cu ursuletul ,sau pe meniu, din cadrul profilului gapo, m-a dus la o pagina goala. E normal sa fie asa? Nici optiunea de back nu functiona...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca nu trebuia sa se intample asa.

Era de la limita de momerie setata pentru php. Am setat o limita mai mare si acum pare sa mearga bine.

 

PS Am uitat sa spun ca functioneaza contul de pe Roportal (dar asa a fost la toate site-urile pe care le-am facut in ultimul timp).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

been there, done that :P

 

:D:):):)

 

 

mai e o chestie.

cand intri in meniul 'modifica poza' pentru a completa datele, apare poza curenta ca si thumbnail pentru toate pozele din album.

 

 

 

PS: negru rulz :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai e o chestie.

cand intri in meniul 'modifica poza' pentru a completa datele, apare poza curenta ca si thumbnail pentru toate pozele din album.

 

Am corectat.

Detaliile pozelor se pot modifica si direct din control panel.

Cand selectezi o poza (sau mai multe) apare un buton editeaza. Se pot edita si mai multe poze simultan.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Ca sa ajung pe de pe paginamea.gappo.ro la pagina principala o pot face doar dand click pe Contul meu - apoi Home, sau back - back.... Nu se poate un link direct catre pagina principala?

2. Ce spatiu de stocare avem la dispozitie? :P?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. Ca sa ajung pe de pe paginamea.gappo.ro la pagina principala o pot face doar dand click pe Contul meu - apoi Home, sau back - back.... Nu se poate un link direct catre pagina principala?

2. Ce spatiu de stocare avem la dispozitie? :flowers: ?

 

 

1. Daca esti logata poti apasa pe nume (stanga sus - unde scrie Bine ati venit xxxxxx).

2. Deocamdata nu e nici o limita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care isi fac acolo album,ce zici sa facem un camp special in profil "View my Gapo Photos" .Nu e chiar greu :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×