Sari la conținut
Forum Roportal
bapomed

webdesign

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dacă vrei să scoţi bani din asta, de ce nu ţi-ai cumpărat un domeniu propriu ?

Ce imagine de profesionalism oferi ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi place. Nu am prea multe argumente, dar nu este pe gustul meu. Unul ar fi, faptul ca in header nu exista nici un banner, este un loc alb mare si urat. Design-ul zici ca-i facut in paint, 2 patrate, unu mai mare altu mai mic, ala mai mare umplut cu albastru, celalalt cu alb. Poze = ciuciu. Scrie ca faceti logo-uri, bannere tra la la. Nu vad nici o poza pe acel site.

 

Mi se pare un design urat. Mai ales ca si oferiti servicii de webdesign. Pe o scara de la 5 la 10, i-as da 4. Fara suparare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E nevoie de ceva mai complex, incat sa arate ca munca unei echipe, nu ca munca unei singure persoane :hi:

As zice in primul rand un banner, grafica interesanta, o sigla ceva mai complexa (sau integrarea celei curente intr-un background mai complex) si un meniu cu mai multe optiuni :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e destul de greu sa te bagi in afacere cu webdesignul, in primul rand ca daca dai un search o sa vezi ca gasesti vreo 50 de firme (siteuri) care fac asta de ceva timp si chiar cei care incep sau au inceput de putin timp, au si investit bani si timp in domeniu,licente ...etc...etc... ziceau tot aici pe forum park vreo 3 baieti care au inceput asa ceva cu 50 de milioane...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×