Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Barbatii la putere...

Postări Recomandate

NU :D :dwarf: am si eu orgoliu meu :lol:

 

 

nici daca te ..............poop ? vrei sa plang ? :-

 

mai bine...inseamna ca nu ai ce atacuri directe sa faci..sa zicem doar ca imi place sa castige cei mai buni, indiferent care sunt aia!

Chiar..de ce sunteti stresate de capacul de la WC?

 

 

mai pe mine nu capacul ma streseaza ci ................persoana care-l foloseste ,adica il lasa ridicat ! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nici daca te ..............poop ? vrei sa plang ? :lol:

Nu te lasa santajat de faza cu plansul..ele plang si cand vor o haina de blana sau un gradinar tanar si cu muschi care sa le tunda in fiecare zi...GAZONUL!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai bine...inseamna ca nu ai ce atacuri directe sa faci..sa zicem doar ca imi place sa castige cei mai buni, indiferent care sunt aia!

Chiar..de ce sunteti stresate de capacul de la WC?

nu toate suntem stresate de capacul de WC..eu nu.Ca bine zici..de ce le deranjeaza oare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ca imi dai gripa inapoi :D :dwarf: :- :lol:

 

 

nu-l crede brb ,eu plang ca nu ma mai vrei ...................lasa ca nu se ia ,acum esti imun ! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nici daca te ..............poop ? vrei sa plang ? :D

mai pe mine nu capacul ma streseaza ci ................persoana care-l foloseste ,adica il lasa ridicat ! :dwarf:

 

tu de ce il lasi jos? Nu crezi ca si tu esti enervanta pentru noi? Iti dai seama ca noi trebuie sa il ridicam mereu? Iti dai seama ce efort fizic facem?

nu toate suntem stresate de capacul de WC..eu nu.Ca bine zici..de ce le deranjeaza oare?

Chiar..eu am invatat pentru nu stiu cate examene pe WC.....nu stiu, imi oferea echilibru si invatam foarte usor in listea aia .....Multumesc, capacule de WC, pentru tot ce mi-ai oferit!

 

nu-l crede brb ,eu plang ca nu ma mai vrei ...................lasa ca nu se ia ,acum esti imun ! :lol:

Vrajeala..vrajeala....te vrea pentru banii tai! Nu te lasa sedus de cantecul acestei sirene..stii bine ca te va lua si te va ineca in propriile orgolii si dorinte!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar..eu am invatat pentru nu stiu cate examene pe WC.....nu stiu, imi oferea echilibru si invatam foarte usor in listea aia .....Multumesc, capacule de WC, pentru tot ce mi-ai oferit!

Vrajeala..vrajeala....te vrea pentru banii tai! Nu te lasa sedus de cantecul acestei sirene..stii bine ca te va lua si te va ineca in propriile orgolii si dorinte!

 

 

brb nu-l asculta ,te vreau pentru inteligenta ta sclipitoare,pentru sufletul tau frumos ..................te-am convins ? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba nu ,tu plangi ca esti racita :- :- STIU EU, nu ma pacalesti asa usor :lol:

Vezi ca mai vorbeste si pe nas din cauza nasului infundat... :dwarf:

 

Chiar..eu am invatat pentru nu stiu cate examene pe WC.....nu stiu, imi oferea echilibru si invatam foarte usor in listea aia .....Multumesc, capacule de WC, pentru tot ce mi-ai oferit!

Vrajeala..vrajeala....te vrea pentru banii tai! Nu te lasa sedus de cantecul acestei sirene..stii bine ca te va lua si te va ineca in propriile orgolii si dorinte!

brb nu-l asculta ,te vreau pentru inteligenta ta sclipitoare,pentru sufletul tau frumos ..................te-am convins ? :D

Pe mine unul nu.....se cunoaste falsitatea vorbelor tale de la o posta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×