Sari la conținut
Forum Roportal
nycole

d-zeu sau satana?

Postări Recomandate

Nu afund pe nimeni in intuneric ... fiecare este cu intunericul sau creat de el ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca sunt numai inventii toate chestiile cu d-zeu si diavolul.poate nu exista nici unul din ei.pt ca daca ar exista cum ar putea sa ramana impasibil la toate porcariile care se intampla peste tot in lume.si calea aia luminoasa nu o urmeaza nimeni,nu?pana la urma cine e mai bun?poate ca nici lucifer nu e chiar asa rau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Grea alegere:Dumnezeu sau Opusul Lui?Nici unul,nici altul n-au facut nimic care sa arate cine este mai puternic.....nici unul,nici altul nu dau niciun semn.....votez cu extraterestrii...ei isi mai aprind cateodata luminitele :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Grea alegere:Dumnezeu sau Opusul Lui?Nici unul,nici altul n-au facut nimic care sa arate cine este mai puternic.....nici unul,nici altul nu dau niciun semn.....votez cu extraterestrii...ei isi mai aprind cateodata luminitele :wub:

Te inseli ... se arata numai sa vrei sa-I vezi si extraterestrii se arata, unii sunt chiar printre noi ca oameni obisnuiti, unii sunt in navele lor, se arata si dumnezeu si lucifer si ingerii ... este totul real ... doar sa deschidem bine ochii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tie ti s-a aratat vreodata Dumnezeu sau Satana ?dar nu ma refer la vise sau ganduri....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tie ti s-a aratat vreodata Dumnezeu sau Satana ?dar nu ma refer la vise sau ganduri....

Da :wub: Acum stiu ca o sa ma ia la vizor religiosii ca mi-s eretica, dar asta este ... stiu ce am trait si ce am vazut!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da :wub: Acum stiu ca o sa ma ia la vizor religiosii ca mi-s eretica, dar asta este ... stiu ce am trait si ce am vazut!

Daca tot stii ce-ai vazut si ce-ai trait impartaseste si cu noi acele trairi........sa stim si noi..... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca tot stii ce-ai vazut si ce-ai trait impartaseste si cu noi acele trairi........sa stim si noi..... :wub:

Oricum am zis mai mult decat trebuia :crazy: ... Toate la timpul lor. Atunci cand vei fi pregatit vei intelege, vei vedea. Degeaba incep eu sa povestesc caci daca nu ai trait oricum nu vei crede ... nu pot simti ce am simtit eu pana nu traiesti pe propria piele. Insa crede-ma nu I-am vazut pentru ca am meritat sau sunt mai buna (desi orgoliul meu asa vrea sa creada - se pare ca mai am de lucrat la acest capitol) ci pentru ca Tatal a simtit in mine atractia mea foarte mare spre intuneric, cum spuneam si mai sus ... nu tin la viata, vreau sa nu mai exist ... Iar prin faptul ca L-am vazut mi-a dat un punct de sprijin in lumea asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×