Sari la conținut
Forum Roportal
Rebel XP

Petrolul Ploiesti

Postări Recomandate

NU cred ca e cazul sa va certati...intotdeauna Petrolul a fost nasul echipelor din Bucuresti...vreti sa va aduc aminte?..nu e cazul..nu am deschis tema pt chestia asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Traditia si imaginea unui oras nu mai exista datorita lacomiei!

de ce datoria lacomiei ?? las ca poate promovati si voi sezonu viitor :giveheart:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce datoria lacomiei ?? las ca poate promovati si voi sezonu viitor :flowers:

 

FRate..adica te sponsorizeaza o amarata de firma PETROM si tu nu ai nici un rezultat? Banii se pierd pe drum..este foarte clar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
RAPIDul a jucat cu Petrolul in cupa Romaniei anul trecut si s-a calificat cu scorul general de 7-4,facand un egal 3-3 in deplasare si 4-1 in Giulesti,deci nu am luat bataie de la Petrolul si te rog frumos nu mai comenta aiurea despre RAPID...

 

dominiamoyp0.jpg

Nu am comentat aiurea.Am spus doar ca e o echipa bunicica si saaveti grija ca s-ar putea ca o sa o incurcati in retur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sigur nu va promova nici anul asta...si chiar daca ar promova la anul e inapoi in B ca nu are echipa de Prima liga...pana nu se schimba conducerea acolo va sta Petrolul...

Si este o iluzie ca au o echipa buna chiar daca au eliminat Dinamo si Timisoara anul trecut..asta se intampla atunci cand subestimezi adversarul.Chestia asta a ajutat-o si pe Rapid in UEFA cand a batut tot ce a prins anul trecut :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dinamo anul trecut nu a fost nici pe sfert din ce e anul asta.Si tie Timisoara ti se pare o echipa buna?

Nu cred ca a eliminat cine stie ce echipe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dinamo anul trecut nu a fost nici pe sfert din ce e anul asta.Si tie Timisoara ti se pare o echipa buna?

Nu cred ca a eliminat cine stie ce echipe.

 

Nici nu am zis asta...dar daca te gandesti bine Steaua nu a mai trecut de Petrolul in cupa de cativa ani...chiar si Dinamo...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te banuieste ca esti RAPIDist->>draga stef,e petrolist daca n-ai observat :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×