Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Capricornii ... mereu imi aduc schimbari in viata .. benefice :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

las ca fac rost Dida :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te-a adus la disperare, asa-i?

Sincer, nu inca.

Nu stiu cum sa ma port cu un astfel de barbat. Adica.... prefer sa-l las sa ma caute cand are el chef si sa nu reactionez la tulburarile lui de comportament. Daca e cald, sunt calduta. Daca e rece si ciufut, sunt si mai rece. Nu stiu ce-i demonstreaza asta lui, dar pana acum nu s-a plans de nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, nu inca.

Nu stiu cum sa ma port cu un astfel de barbat. Adica.... prefer sa-l las sa ma caute cand are el chef si sa nu reactionez la tulburarile lui de comportament. Daca e cald, sunt calduta. Daca e rece si ciufut, sunt si mai rece. Nu stiu ce-i demonstreaza asta lui, dar pana acum nu s-a plans de nimic.

 

sa-ti zic sincer, te cam invidiez pentru partenerul capricorn. e posibil sa-ti faca figuri, dar oferta de baza e....SAFETY.

 

eu nu pot sa leg/atasez sau compar pe oameni/cunoscuti si zodia in care s-au nascut!!!

pai se....ataseaza singuri, de buna voie si nesiliti de altcineva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa-ti zic sincer, te cam invidiez pentru partenerul capricorn. e posibil sa-ti faca figuri, dar oferta de baza e....SAFETY.

Hm. Dida, tu esti Capricorn ?

Si legat de el.... daca mai am rabdare sa-l suport, probabil ca va fi bine. Sunt genul rabdator, dar el ma cam calca pe rabdari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×