Sari la conținut
Forum Roportal
betty12

Orlando Bloom - gay sau straight?

Postări Recomandate

Eu zic ca-i gay...asa mi se pare mie...si nici nu-mi place...nu stiu ce vad femeile respectiv barbatii la el..

n-are nimic special...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic ca-i gay...asa mi se pare mie...si nici nu-mi place...nu stiu ce vad femeile respectiv barbatii la el..

n-are nimic special...

 

Sunt de acord cu tine .... e gay.... da tot e frumusel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa umila mea parere e k acest Ghiocel are ceva probleme.In primul rand..de ce te ar framanta asa cva?In al 2 lea rand..Orlando Bloom nu are ''50 de kile'' ci vreo 80...deci..in fine...da i un search pe Google...o sa gasesti destule poze in care poti sa vezi cat de ''barbat'' poate sa fie...eu cred k esti un pic..invidios/invidioasa...un pic mai mult poate.Un sfat ...nu mai posta subiecte aiurea pe forum...

Have a nice day;)!

doamne...mare e gradina ta!!....hai sa zicem totzi k e gay=))...dar nici nu stim c inseamna cuvantul!!!! :D

daca nu ti place tie nu inseamna k e gay;)...c are special...hmmm...sincer nu stiu...intreaba si u fanele c au vazut la el...si poate il intrebi si pe nenea de la google de ce e cea mai cautata vedeta de sex masculin :D

 

 

esti ....orlando al 1301-lea........in lipsa de original ma multumesc si cu o sosie!

orlando nu e gay! :giveheart:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca ar fi gay nu este o problema in ceea ce-l priveste pe orliflici :giveheart: ba din contra,ar fi finally ceva ce l-ar prinde, si o explcatie pentru multe lucruri legate de el.

ca gay ar fi probabil si el in sfarsit in elementul lui, ca "actor" fiind doarr un rebut socant pana si pentru de acum legendara fabrica de gunoaie hollywoodiana. Spui "Troy" si ai spus totul despre tontonel asta si din pacate mai sunt destule..mai e "LOTR" (alt film de trista amintire)... "piratii lu` Caraibe"(un film cu un Depp in rol de unic actor) etc Raman la parerea mea sincera si avizata : cel mai bun film al lui Bloomp a fost Black Hawk Down unde a facut rolul vietii sale - 2 replici , tzust in elicopter, cadere libera in cap si gata rolul, un exemplu de omul potrivit la locul potrivit ! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×