Sari la conținut
Forum Roportal
mariuschm

Ce se intampla cu Romania daca iese Basescu?!?

Postări Recomandate

Nu cred ca verbul "a stresa"este cel mai potrivit! :)

Cel putin pe mine nu ma streseaza!Este o simpla expunere a unor pareri! :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca nu ati citit cu atentie acea declaratie!Nastase nu a afirmat ca vrea"sa faca sex cu nevestele romanilor"asa cum bunicutuION sa-a exprimat! :)

 

 

Daca cei de la “Evenimentul zilei” vor sa le demonstrez ca nu am inclinatii homosexuale, o sa le testez toate nevestele lor ca sa se convinga in legatura cu inclinatiile mele sexuale”, a spus Nastase in cadrul unei conferinte de presa la care au participat numerosi jurnalisti din presa locala.

 

Daca din ce a declarat TOVARASUL ADRIAN nu rezulta ca vrea sa faca sex (sa testeze) nevestele jurnalistilor atunci inseamna ca n-am inteles eu bine si probabil ca ai dreptate .

Deci rectific:

Adrian Nastase vrea sa testeze nevestii de gen masculin ca sa ne demonstreze inclinatiile lui sexuale

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ale jurnalistilor,da,asta a spus!Dar tu ai generalizat,incercand sa ne induci in eroare atunci cand ai scris"nevestele romanilor"! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ale jurnalistilor,da,asta a spus!Dar tu ai generalizat,incercand sa ne induci in eroare atunci cand ai scris"nevestele romanilor"! :)

 

Scuza-ma dar care e diferenta?

Cine-sa jurnalistii?

Sunt Criminali? Sunt Hoti? Ce au facut ei ca sa se adreseze asa la ei un candidat la presedintie? Ei nu au scris nimic despre inclinatiile homosexuale ale lui Bombonel

 

Alpad vad ca esti o persoana care daca vede pe cineva din administratie ca fura din banii comunitatii tu ai spune:

SI CE DACA FURA CA DOAR NU FURA DE LA MINE DIN BUZUNAR

si chiar ai aprecia acea persoana ca fiind INTELIGENTA pentru ca stie cum sa fure banii.

 

Trezeste-te .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce au facut ei ca sa se adreseze asa la ei un candidat la presedintie? Ei nu au scris nimic despre inclinatiile homosexuale ale lui Bombonel

 

 

Ce au facut ei, mititeii :socca: saracii jurnalisti :socca:

 

Adrian Nastase a fost intrebat de un jurnalist de la “Ziarul de Sibiu” daca are cunostinta ca i sa-ar pregati un scandal in presa legat de inclinatiile sale sexuale

 

 

DA..................nu au facut absolut nimic :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca nu ati citit cu atentie acea declaratie!Nastase nu a afirmat ca vrea"sa faca sex cu nevestele romanilor"asa cum bunicutuION sa-a exprimat! :)

 

ete na, da` cum a spus? :)

 

Citeste si ai sa-ti dai seama!

PS:Eventual foloseste o lupa daca la o simpla citire nu observi diferenta! :winca: ::):

 

multumesc de "apreciere" in primul rand

 

in al doilea rand cei de la evenimentul zilei nu sunt romani...? sa-a legat de nevetele ziaristilor din strainatate? adu-ti aminte ca nu-i prima lui declaratie de genul asta, a mai facut si cu catavencu "gluma" asta. deci nu noi generalizam sa-mi fie cu iertare.

 

sa-nteleg ca daca sotul tau nu lucreza a evenimentul zilei sau la catavencu nu te deranjeaza afirmatie lui nastase? e ca si cum cineva ar injura prietenul meu cel mai bun de mama si eu as spune ca nu ma intereseaza ca nu-i mama mea, pentru ca conform conceptiei tale, "nu generalizam".

 

eternele replici de tip psd (vezi stefan gheorghiu) care pe mine ma lasa rece ca sa nu mai vb ca doar electoratu psd-ului le inghite din lipsa de celule cenusii.

 

scuza-mi tonul mai agresiv dar daca tot discutam, hai sa-o facem de la egal la egal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce au facut ei, mititeii :socca: saracii jurnalisti :socca: 

 

Adrian Nastase a fost intrebat de un jurnalist de la “Ziarul de Sibiu” daca are cunostinta ca i sa-ar pregati un scandal in presa legat de inclinatiile sale sexuale

 

 

DA..................nu au facut absolut nimic :)

 

Repet inca o data pentru Loredana Popescu ca vad ca nu a inteles:

Cei de la EVZ nu au scris nimic despre inclinatiile homosexuale ale Tovarasului (daca esti de alta parere atunci arata-ne unde au scris)

Dar Bombo nu a tinut seama de asta si sa luat de nevestele jurnalistilor.

 

Oricine poate spune orice dar cand un candidat la presedintie vrea sa testeze nevestele unor romani eu nu inteleg cum de mai are sustinatori.

 

loredana.popescu daca sotul sau prietenul tau lucra la EVZ ai fi vrut sa te testezi cu BOMBO?

Ce ai spune daca Tovarasul Nastase ar veni la tine si ti-ar propune sa te TESTEZE ?

Noi ar trebui sa spunem: Care-i problema daca o testeaza pe loredana.popescu doar nu va testa toate romancele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai noi despre ce discutam aici?

Nu despre ce se intampla daca iesi Basescu presedinte?

 

Si ti-am dat raspunsul:

Daca iese Basescu presedinte inseamna ca nu vom avea un presedinte care sa ne puna sa-i numaram oualele nici sa ne testeze nevestele nici macar pe loredana.popescu

 

De ce spui ca nu eram la subiect?[/b]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca iese Basescu presedinte inseamna ca nu vom avea un presedinte care sa ne puna sa-i numaram oualele nici sa ne testeze nevestele nici macar pe loredana.popescu

 

Te rog frumos sa te abtii de la comentarii :arrow:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×