Sari la conținut
Forum Roportal
Ashynn

Eroare Explorer

Postări Recomandate

Ei, nu mai spune! :( Ca tare ieftine si accesibile mai sunt LCD-urile, mai ales in raport cu performantzele oferite! :angry:

 

 

E punctul meu de vedere, iar daca ai ceva de comentat iti sugerez sa postezi la LCD vs CRT!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat despre monitor, e foarte posibil sa se fi ...dus, asa ca mai bine iti cumperi un LCD, decat sa dai banii pe reparatii.

 

 

Cel mai adesea, nu e nevoie de nici o reparaţie, probabil a ieşit un pic soclul de la cinescop, de la

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din tastatura:

CTRL+ESC > apare fereastra de Strat > te deplasezi cu ajutorul SAGETILOR sus/jos/dreapta... > cauti RUN > OK > tastezi ce anume trebuie sa cauti, adika ce scrie in helpul ala de la Microsoft.

EDIT pentru cei ce nu pot deosebi o greseala de redactare:

apare fereastra START nu STRAT

Edit by EmmaD

Crezi ca daca procesul explorer.exe nu mai e lansat...ii mai apare bara de start? :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nu-i mai apare bara de Start ...nu-mi mai apare nimik pe desktop...off :flowers: si nu merge sa faci ce scrie aia acolo pe site-ul ala..ca la toate posibilitatile pe care le ofera e nevoie de bara de Start.

 

pt. e-X-plorer....pai ce sa zic cam are date importante pe hard. :crazy: ...si nu stiu daca ii merge Win.2000,nu cred ca-i permite memoria calc. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu stie nimeni cum se poate rezolva asta cu explorer-ul?...din ce cauza s-a intamplat..e posibil sa fi sters ea ceva sau ce?.....singura solutie ramane cea cu reistalarea windows-ului? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa dai un format la C,si sa bagi Win2000.Nu te speria,in general merge Win2000 pe configuratie de Win98,poate mere si XP-ul dar nu bag mana in foc.Si la monitor...nu sunt sigur dar la un TV d-ala mare cand eram mic dadeam eu cu un magnet aproape de ecran si se intampla aceeasi chestie ca si la monitorul tau....nush ce ar putea fi...ma rog sper ca am dat si eu o mana de ajutor :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×