Sari la conținut
Forum Roportal
Baby_Blue

Cele mai ciudate piese

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pe mine ma stresa melodia aia... "Iarba verde de acasa" sau ceva de genul asta...  :?

 

"The green ,green grase of home" . Tom Jones. Un cantec extraordinar.Dupa 40 de ani are aceeasi prospetime.Vocea lui Tom Jones este fenomenala .

Daca te streseaza acum nu-i nimic,mai tarziu sigur ii vei descoperi frumusetea.

:dee :dee :dee Craciun Fericit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba de melodia lui Tom Jones, ci de una cantata de niste romani... era la moda acum un an daca nu ma insel..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e vorba de melodia lui Tom Jones, ci de una cantata de niste romani... era la moda acum un an daca nu ma insel..

 

Mircea Rusu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:? O... Daca-i vorba de "celebrul" Mircea Rusu care sper ca nu-i aceeasi persoana cu Mircea Badea sau Mircea Radu iti dau dreptate sa fii stresata. Ba mai mult decat atat eu m-am simtit jignit in sentimentul patriotic atunci cand am ascultat aceasta insailare lacrimogena pusa in scena cu un desavarsit prost gust. Daca nu ma insel a mai facut el niste cantece patriotarde cu succes indoielnic, mai ales in mediile politice. Ba un partid, in voga acum, a avut la un moment dat ca imn o asemenea facatura a celebrului cantautor care nefiind retribuit pentru aceasta prestatie i-a dat si in judecata nu de alta dar "iubirea de mosie" trece si prin stomac.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ha ha mecanic sef aia sunt chiar penali daca vrei si mai aiurea asculta rocca in chena!!1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropos de chinezoi. :- daca ar asculta unul dintre ei Maria Tanase "uhai bade" spre exemplu...he 8) he

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Marilyn Manson-Coma Blacca si Coma White

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×