Sari la conținut
Forum Roportal
Icter

Tot despre Hackeri....

Postări Recomandate

Visuri la care se gandesc mircuitorii. Accepta realitatea, nu devi hacker dintr-odata. Ca sa devi hacker trebuie sa inveti mult si sa accepti responsabilitatea actelor tale (jail for example).

 

i try to be the good guy :jester:

Don't be so shy!Show me what you got!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I got nothing, but i can get whatever i need if i want. I learn fast.

I think that yesturday u were atacked me?!?!Am i right?

For 1 hour i can't made conection with my server!Maybe because of you!

If you continuing type in english you may lose me .I am very slow even in romanian language!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll:

 

For 1 hour i can't made conection with my server!Maybe because of you!

 

Maybe ?

 

SURE THAT WAS ME !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:aranjare:

Ok, gata cu joaca!

Ioanide & Crusher, nu suntem la English Forum, asa ca back ontopic!!!

Da ,domnisoara!Mi-a fost dor de prezenta dumneavoastra.Ieri eram parca neprotejat pe roportal fara prezenta dumitale benefica.Succes maxim in orice ai vrea .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a fii hacker,iti trebuie un pic de judecata. Si sa circule bine sangele in tine ;) . Nu te apuca de hackerit pe nimerite... ai luat un program de pe net si incerci sa dai buzna pe server la nasa :crazy: . EU AM INCERCAT SA dau buzna asa pe nevrute la cineva pe server... din greseala.... am scanat si eu porturile am vazut ca are Portu de la FTP deschis si am dat dublu clik :friends: . Nu am putut intra ca mi-a cerut parola.... Dar in logurile la serveru la pers aia aparea ca incercasem sa ma conectez! Si mi-a dat un whois si a sunat la firma de la care aveam netu.... si m-o rezolvat de net! Asta sa intamplat numai dintr-un dublu click pe un port deschis.De cum sa incerci alte porcari...! Asa ca documentati-va inainte :no:!

Editat de Gandalf__

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot vorbesti de hackeri mai bine informeaza-te inainte.In primul rand un hacker nu lanseaza actiunile de pe calculatorul sau.Asta este regula de baza.Daca ai fi avut un ip din Cuba sau Mexic nu te afla nimeni iar sa te baneze nici atat.Data viitoare invata sa fii precaut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×