Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Ce fel de barbat te atrage?

Evaluează acest topic

Ce fel de barbat te atrage?  

54 membri au votat

  1. 1. Ce fel de barbat te atrage?

    • Macho
      1
    • Don Juan
      4
    • Sensibil/Romantic
      21
    • Familist
      11
    • Altul
      16
    • Nu stiu / Nu raspund.
      1


Postări Recomandate

Categoric cel romantic...Singurele lucruri care ma impresioneaza sunt dulcegariile&co. Restul tipurilor de barbati ma amuza si nu reusesc sa ma atasez de nici unul dintr ei:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Potent intelectual,sexual,financiar!

 

Bine alese calitatile Una 8) in plus daca mai e si greu de prins, cu atat mai bine...imi place "vanatoarea" :doh:

 

Categoric cel romantic...Singurele lucruri care ma impresioneaza sunt dulcegariile&co. Restul tipurilor de barbati ma amuza si nu reusesc sa ma atasez de nici unul dintr ei:P

 

Pe "dulcegariile&co" nu dau doi bani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe "dulcegariile&co" nu dau doi bani

 

Sper sa ajung la un moment dat in care sa cunosc destul oamenii ca sa-mi dau seama care dintre "dulcegarii" sunt false si care nu...pentru ca pana acum mi-am cam luat teapa:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sper sa ajung la un moment dat in care sa cunosc destul oamenii ca sa-mi dau seama care dintre "dulcegarii" sunt false si care nu...pentru ca pana acum mi-am cam luat teapa:)

:doh: 8) 8)

on. am mai spus...imi plac barbatii care nu dau doi bani pe ce-si doresc femeile :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh: 8) 8)

on. am mai spus...imi plac barbatii care nu dau doi bani pe ce-si doresc femeile 8)

 

si mie imi plac femeile care nu dau 2 bani pe ce-si doresc barbatii :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sper sa ajung la un moment dat in care sa cunosc destul oamenii ca sa-mi dau seama care dintre "dulcegarii" sunt false si care nu...pentru ca pana acum mi-am cam luat teapa:)

 

Cati ani ai?! se ajunge greu cu trenul pana la tine din Bucuresti? Parintii tai au votat cu Constantinescu? cat ulei pui la cartofi..."pui mic si scump" 8) ?

 

Ia zi...mi-am castigat vreun interviu macar, sa vedem care si cum, ca poate dulcegariile mele o sa fie bune 8) :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pun pariu ca unul din voi va da doi bani pe ce isi doreste celalalt...sa spun si care? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×