Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Ce preferi sa faci in timpul liber?

Evaluează acest topic

Ce preferi sa faci in timpul liber?  

163 membri au votat

  1. 1. Cu ce iti ocupi timpul liber?

    • Internet: messenger, navigare, forumuri
      60
    • Jocuri pe calculator / online
      4
    • Php, htlm / photoshop, paintshop
      3
    • Lectura &co.
      13
    • Mate/info/rom/chimie&co.
      1
    • Job-ul
      1
    • Tv, cinema
      3
    • Iesiri in oras / prieteni
      29
    • Muzica / divertisment
      5
    • Cluburi / discoteci / baruri
      6
    • Opera, teatru, expozitii &co.
      5
    • Nimic / dorm ...
      6
    • Altele
      27


Postări Recomandate

.... ori fac curat (mut mobila regulat :o:))

 

imi place sa reconditionez lucruri mici sau mai mari, depinde sau daca nu am chef de asta creez ceva (am facut un tablou din resturi de rochie) ... ce mai fac? ... imi place sa merg si la munte, dar asta tine tot de serviciu........

 

esti casatorita?

 

nu vrei ... din cand in cand ... sa-ti petreci timpu liber si cu mine ? :crazy: ; din perspectiva creativitatii ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place sa citesc , mai mult din carti ; insa daca nu gasesc acele carti de care am nevoie , ma "sacrific" si pe Internet. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mmm..ce-mi place mie?!Imi place sa invat !In fiecare zi gasesc un cuvant pe undeva care deschide universuri noi de cercetare.Imi place sa citesc, imi place sa fac sport.Sunt ahtiata dupa tot ce tine de decoratii, aranjamente.Fac saptamanal aranjamente din plante si nu numai, pentru casa.Tot sper sa incep un curs de ikebana si bonsai.Mi-am cumparat niste carti sa ma documentez, am si-un bonsai..dar i l-am facut cadou sotului!;)Sa invete el mai intai tehnica; e mai meticulos si mai rabdator decat mine! :P

Imi plac filmele:pot viziona cateva filme, unul dupa celalalt, cu evidenta conditie sa fie filme pe gustul meu.Imi place muzica.Am cumparat in ultimul an pe putin 100 cd-uri.In curand voi avea nevoie de camera speciala, dar deh..nebunia e mare! :P

Colectionez antichitati diverse, fara a avea o reala baza stiintifica.Aleg cu sufletul si cu intuitia.

Si mai am o chestie care incepe sa ma calce pe..buget:obsesia parfumurilor.Fereasca Dumnezeu sa ies la plimbare si sa ajung in dreptul unei parfumerii; nu ies fara sa achizitionez unul.

Cam atat..ca sa nu credeti totusi ca-s sarita din limitele normale! :)

Apropos..astea-s nebunii placute pentru timpul liber..iar cand n-am timp liber..imi fac! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand am timp liber imi place sa stau cu prietenii, sunt cei mai importanti restul de distracti pot sa mai sufere putina amanare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ies cu prietenii la petreceri sau in barul "nostru"..si vorbim fete baietzi..dansam...mai intrecem masura..d'astea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand am timp liber ,prefer mai multe activitati,imi place sa diversific:stau pe messenger,mai arunc un ochi pe un forum,ascult muzica,citesc,uneori mai compun cate ceva din inertia momentului,ies afara cu prietenii sau aleg cealalta alternativa a petrecerii tp liber:clubbingul :evil:

Trebuie sa recunosc ca uneori,fiind prea obosita prefer in locul activitatilor mai aus mentionate sa privesc un film bun( comedii si horror in special :o: ) sau pur si simplu sa nu fac nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×