Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

iar Ravl fetele astea ies in orice poza pe orice obiect;este o iluzie optica

stiu, acelasi lucru se intampla daca privesti "purecii" de pe ecranul tv ... . :cheer: totul tine de imaginatia fiecaruia ... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-au mai parvenit inca doua poze facute tot atunci. Una, la cusca catelului, fara pata, si inca una. Sa vedem daca le pot pune.

 

in legatura cu prima poza... cea cu catelul! eu observ ca pe pamant era o piatra care are aceeasi culoare cu petele care se vad in celelalte poze cu catelul[nu ma pronunt, nu sunt in masura, am facut doar o observatie]! in schimb in cea de-a doua sunt de acord cu ceilalti, reflexia luminii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da o poza facuta ziua ca sa putem compara cele doua poze.Asa orice lumina poate parea altceva.

 

 

Pozele pe care le-am dat facute ziua au fost catalogate ca trucate. Acestea cred ca nu se mai poate spune ca sunt trucate. Ce lumini formidabile pot fi pe cer noaptea pentru a putea fi altceva? Unui sceptic poti sa-i arati orice si oricand caci va gasi el o explicatie care sa-i fie buna lui.

post-59790-1164907979_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai mai ...fi serios ... :focus:

 

 

 

:crazy: Pe asta v-am pus-o special ca sa vedeti cum arata intr-adevar o poza trucata. Ma bucur ca ai avut spirit de observatie.

Editat de scorpionhunter

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×