Sari la conținut
Forum Roportal
cosmin18

cum sa cuceresc o fata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si ce crezi ? :crazy: ... sa deschid topicul la religie, sau la amoare ? :o:

La religie s-ar considera ca incalci niste percepte :phiu:

Asa ca da-l la amoare :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La religie s-ar considera ca incalci niste percepte :crazy:

Asa ca da-l la amoare :flowers:

rezolvat! :phiu:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Tristan

 

Frate dragostea nu se cumpara si nici nu se impune! Daca mie imi place mult mult mult de tot o fata...pur si simplu ma bag pe ea. Daca refuza...asta e. Nu incerc sa cumpar ceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@Tristan

 

Frate dragostea nu se cumpara si nici nu se impune! Daca mie imi place mult mult mult de tot o fata...pur si simplu ma bag pe ea. Daca refuza...asta e. Nu incerc sa cumpar ceva...

De accord cu tine :flowers: Insa,mie daca imi place sa rasfat o fata cu flori nu inseamna ca-i cumpar dragostea......Mda,la o anumita varsta asa era si eu.Ca si tine.Vedeam o duduie toc poc eram deja in vorba cu ea.Insa ai sa vezi ca,cu cat "imbatranesti" :crazy: sa zic asa, modul de abordare a fetelor se schimba.

Incerci sa impresionezi,dovezile ca esti interesat de ea se schimba,daca intelegi ce zic :phiu:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma arunc niciodata cu capu inainte chiar daca imi place mult de tot! E plina lumea de femei frumoase! Depinde acum si de genul de fata de care vorbesti u si depinde si de varsta pe care o ai!

 

Pentru ca daca ai 35-40 de ani da...florile sunt o idee excelelnta! Eu si acum tzin minte cand cineva i`a facut cadou unei prietene pe care o placea mult un inel..si de fericire aia a sarit in bratele altuia pe care abia il cunoscuse si a icneput sa se linga cu el!

 

Unii chiar trec prin momente penibile...din cauza femeilor! Barbatii nu sunt asa...barbatii vorbesc comunica...si parasesc fara sa se uite inapoi! Femeile pana nu`l distrug pe cel in cauza nu se simt bine!

Totul e ca un joc. NO MERCY :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun acum fiecare ce scop urmareste.Daca vrei doar sa te culci cu ea,atunci faci ca si tine.Ma rog,sunt pareri si pareri.Eu nu am chiar 35-40 de ani :flowers:

Lox,ideea e ca fiecare cu ce metode il duce capu'.Pe mine doar atat ma duce,multumit? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu frate devin frustrat cand vad cum femeile ii manipuleaza pe barbati!

:doh: atunci ia-te de mana cu Lovme :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu frate devin frustrat cand vad cum femeile ii manipuleaza pe barbati!

Unde,cand,cum....... ;) Am fost manipulat de o femeie :P Oricum a fost bine :doh:

De m-as mai manipula asa cum m-am manipulat cu domnisoara aceea,as fi tare incantat :x Iubea(acolo,unde duc barbatii femeile :- ) cum putine m-au iubit ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×