Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Inger si Demon

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dragonel ....coloreaza-te singura :)

off topic : mai in gluma mai in serios sfatul meu e sa treci pe ceai de menta ...deja cunosc 2 victime-cola/pepsi cu probleme urate de stomac...nu e prea bine sa stai o jumatate de zii cu mana la stomac si sa simti ca iti crapa stomacul....daca continui s-ar putea sa nu mai aiba pe cine spiti ingerul rau :doh:

 

 

:cry:

 

aviz amatorilor de cola , studiati istoria coca-cola ca si produs ...si cititi si de aspartamul care il au sucurile si guma fara zahar :o:

 

ca sa iti raspund doar 90% offtopic: ingerul meu bun m-a pus si chiar am studiat istoria coca-cola. am citit si toate nazdravaniile pe care le face. ingerul bun zice sa ma opresc, ala rau ma indeamna. liberul arbitru imi da voie sa ascult de oricare, nu? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
master mind,eu zic ca ai jucat prea mult Black&White la viata ta :D...parerea mea!

 

:o: da ...ca am boala aceea de ochi de vad numai alb si negru

 

nu era o preluare de pe sfaturi ortodoxe .ro ;) si vroiam sa vad ce si cum si ce parerea are lumea despre asta

 

ca sa iti raspund doar 90% offtopic: ingerul meu bun m-a pus si chiar am studiat istoria coca-cola. am citit si toate nazdravaniile pe care le face. ingerul bun zice sa ma opresc, ala rau ma indeamna. liberul arbitru imi da voie sa ascult de oricare, nu? :o:

si ce ai citit in istoria coca-cola ca sa iti completez eu sau sa imi completezi tu ...dar oricum nu iti doresc sa incepi sa ai probleme de stomac ca sunt grave . liberul arbitru imi da voie sa nu compatimesc sau sa imi para rau de oameni ca tine ca isi fac rau cu buna stiinta 8)

 

 

 

Haruka nu stiu daca e ca la fizica dar eu stiu ca + si - se atrag :P

 

 

sa fie indemnurile ingerilor acele simtiri de le zicem "impulsuri " :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Haruka nu stiu daca e ca la fizica dar eu stiu ca + si - se atrag :o:

sa fie indemnurile ingerilor acele simtiri de le zicem "impulsuri " 8)

 

Deci, se atrag in batalii? Lor le curge sange cand isi strivesc mutrele, poarta bocanci cu crampoane ? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci, se atrag in batalii? Lor le curge sange cand isi strivesc mutrele, poarta bocanci cu crampoane ? :doh:

Da, la fiecare inghitura. Si culmea, noi cistigam intotdeauna. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

of, master mind, de la atata procupare pentru manipulare ai incurcat culorile? :crazy: ... veeeeeeeezi ca cine se schumpeste la faina da mai mult pe tarate? ... sfat: lasa-i pe ceilalti in pace si ocupa-te mai bine de autocunoastrerea sincera si-o sa se distinga culorile clar in mintea ta incet incet :doh: bafta!

 

...si de bafta am si eu nevoie ca nici eu nu stau prea bine la capitolul autocunoastere :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inger sau demon?eu si mine?Fiecare dintre noi avem o parte mai intunecata

care ne face monstruosi,dar noi in esenta suntem fiinte umane,fiinte umane

duplicitare cu scopuri riguros proiectate.Vreau sa cunosc un demon si sa ma

casatoresc cu un inger.Scopul scuza mijloacele si totusi ma simt atrasa de

o parte.Linia dintre ele este pentru mine invizibila.Cu totii devenim ceea

ce ne propunem asa ca...alegeti.Totul depinde de voi,cum eu depind numai de

mine.Poate sunt un demon care cauta ispasire sau un inger care tinde spre

cunoasterea absoluta... :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×