Sari la conținut
Forum Roportal
Avalon73

Sunt românii nebuni? (adică buni de nimic?)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

acum 5-10 ani, tineretul din vremea aceea, TFL, tineri frumosi si liberi, votau usr care a adus in tara neo-nazismul occidental

astia de azi sunt si mai varza

pentru globalisti, problema o reprezinta generatiile care mai au ceva dram de cultura

poza cu acel tatuat nu reprezinta nicidecum generatiile conservatoare, familiste, cu spirit patriotic, ci reprezinta degradarea umana ajunsa la rang de virtute

desfranarea si apusul occidentului, occident la care au visat oamenii

care occident a devenit acum nociv prin ideologia impusa oficial si prin obedienta maselor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si in Occident doar "pleava societatii" arata precum acel tatuat care reprezinta doar pe cei ca el unde narcoticele primeaza!!!

Westul sau Occidentul n-a fost facut/intemeiat de drogati ci de soldati in cazul Americii, ca erau din U.K., Franta si alti aliati din Europa care luptau pentru "Libertatea" lor fata de regii vremilor.   Nu sint reclamati acele figuri groaznice niciunde, si nu se angajeaza in majoritatea firmelor tatuati!!!   Poate ceva marunt mai trece, dar nu pe fatza sau gat, cap etc.  :no:

La incarcat si descarcat vagoane de tren se angajeaza doar din acele figuri, daca mai stau pe picioare sau intr-un bar de noapte ...indiferent de calificare.   Nici cerceii nu prea trec prin usile birourilor, nici chiar la femei.  Hainele la locul de munca, reprezinta proprietarul, nu Groapa de Gunoi al celori care nu se mai pot salva!!!

  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu putori invidioase in jurul meu, atat romani cat si unguri și tigani, de toate speciile. Se plang toata ziua de viata asta trista si nedreapta si nu inteleg cum naiba prin talent si munca ajungi sa te imbogatesti. Nu e vina lor. Doar ca nu ii poti ignora la nesfarsit. Te mai zburlesti la ei, noh, asta e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poporul român (dacă o spune și guru Badea cine-s eu să-l contrazic) este poporul care a rămas la baza piramidei lui Maslow, adică pe undeva prin Valea Călătorilor care trece prin Muntele Venus, cine citește să înțeleagă! (sau să o spunem pe  șleau? e poporul care  a evoluat până sub buricul femeii, adică...aproape că nici nu s-a născut ci e un AVORTON)

piramida-lui-maslow.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
17 minutes ago, Avalon73 said:

Poporul român (dacă o spune și guru Badea cine-s eu să-l contrazic) este poporul care a rămas la baza piramidei lui Maslow, adică pe undeva prin Valea Călătorilor care trece prin Muntele Venus, cine citește să înțeleagă! (sau să o spunem pe  șleau? e poporul care  a evoluat până sub buricul femeii, adică...aproape că nici nu s-a născut ci e un AVORTON)

piramida-lui-maslow.jpg

Ai băgat banala piramidă a lui Maslow și cu asta crezi că ai rupt gura târgului.

Foarte nașpa că ai o asemenea părere proastă despre poporul român. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 Piramidă a lui Maslow ... asta este ceva notiune biblica???   n-am mai auzit de asa ceva insa reprezinta soarta umana, nu numai poporul roman.  

Pocaitii se ocupa de tot feluri de chestiuni din astea si totusi bat pasul pe loc, desi au bani unii pe aici din biznizuri de babe, tot se afla inafara acelei

piramide din prostie personala ca refuza scoala si sa traiasca intre OAMENI, ei zic LUME si sa se bucure de ce s-a descoperit de acea LUME sa ne fie viata mai placuta!!!

Se izoleaza si pe aici dupa dealuri si din casa nu iese sa citeasca scripturile lor pe care nu-l inteleg ori de cate ori le-ar reciti ca tot n-au sens si minte destula.  

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Românii - poporul lui Harap Alb (harap = sclav)

Românii, după o copilărie în sărăcie, bătăi și blesteme, pleacă în Occident unde devin sclavi (harapi albi). Dupa 10 ani primesc vești cum că cei care i-au crescut și distrus în același timp (recte genitorii) sunt bătrâni, neputincioși și pe moarte. Mânați de dorul de părinți și de casa părintească, harapii albi se întorc acasă, unde...îi așteaptă și pe ei moartea. Acesta este mitul poveștii lui Harap Alb. Sau mitul celui care întoarce capul înapoi și se preface într-un stâlp de sare (nevasta lui Lot din Biblie după ce a ieșit din Sodoma, a întors capul înapoi).

Editat de Avalon73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Piramida lui Maslow (în imagini) sau când ți s-a împuțit valoarea în chiloți - așa popor, așa femei (fătătoare de troglodiți, curvari, șmenari, hoți, etc.)

p.s. pentru cine nu a înțeles ce voiam să spun, deși nu am nevoie să fiu confirmat de useri imbecili

Le recunoasteti din imagini? O româncă și o ucraineancă, pentru prima aș căra și morții de pe un eventual front cu rușii că sunt prea bătrân ca să lupt

demon si inger.jpg

Editat de Avalon73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×