Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Pamela, ce alt motiv decat "parerea mea" as fi avut ca sa postez citatul ala? :crazy:

Ia vezi tu ce probleme mai au fetele cu vopsitul, ca aici suntem deja off-topic... :blink:

 

 

 

 

Visnu, sa-ti iei Prozacul si via !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Windows-ul...? De ce? Ai nevoie de asistenta? Nu te mai asculta tastatura, asa-i? Vrei sa ma atentionezi de o ineptie, si ea subliniaza un adevar... hm! Tehnica asta! Mai incercam o data: care e ineptia? :blink:

asistenta la windows, nu. Merci.

Pe litere, si rar : spuneai sa stii ca esti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am eu. Eu de Alan Jackson la radio am auzit. La fel si de Tim McGraw si a lui Faith Hill, si de Randy Travis, si de Garth Brooks. Mai precis la Radio Vest Timisoara. Ce-i drept, nu am ascultat de foarte multa vreme radio si nu as mai baga mana in foc ca se mai difuzeaza country.

 

Nu cred ca exista vreun post care sa dea country-ul de azi tipul care prezenta ora de countryla radio romania tineret... no comment... si-a gresit vocatia..

Nu baga si el un Kenny Chesney, Alan Jackson, Brooks & Dunn... Garth Brooks ... MARTINA MCBRIDE !! ..Billy Ray Cyrus...Travis Tritt

Oricum la noi nu e un gen ascultat (si nu includ la muzica country Desperado..country romanesc...e ca si cum i-ai pune pe unu din ei sa cante muzica populara romaneasca)

Personal ascult in fiecare zi Sirius Satellite Radio sau Country Station pe Yahoo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..country romanesc...e ca si cum i-ai pune pe unu din ei sa cante muzica populara romaneasca

Cred că am găsit un exemplu de country rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mireluta, io iubesc raggae :think: Bob Marley, Ynner Circle, Eddy Grant, Jimmi Cliff dar astia sunt cam singuri pe care ii ascult io mai ascult si country si jezz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In cazul in care este cineva interesat eu am o colectie destul de mare de compact discuri originale majoritatea Made in USA

 

Pentru alte informatii va stau la dispozitie pe email

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu ascult foarte des country ....mă linişteşte.....

Editat de vesperala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×