Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

De ce v-ati ales si de ce v-ati parasit partenerii ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si finalul povestii:

" Atunci cand iubirea lipseste dintr-o relatie, nici celelalte nu mai merg…eu aveam o alta viziune, el o cu totul alta….si asa, dupa noua ani, am decis sa divortam. Eu am decis ! "

Fir-ar el de abuzator! Auzi ce tupeu la el sa nu fie din aia primii 20%!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
10 hours ago, Ciocârlan said:

Îi explică jitanu dă Cristi imediat ce și cum, ce să zică. 

Cristi e una din celelalte personalități ale lui. Nicolae e a doua, Elena e a treia. Or mai fi și altele?.. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Amarena a spus:

Cristi e una din celelalte personalități ale lui. Nicolae e a doua, Elena e a treia. Or mai fi și altele?.. 

Eu recunosc... m-am prins mai greu. Am încercat să ajut în felul meu. 

Cred că mai mult mă amuză cum vrea să ne trolleze, dar devine master of all cringes în contul lui.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 12/10/2022 at 11:41 PM, Amarena said:

Cristi e una din celelalte personalități ale lui. Nicolae e a doua, Elena e a treia. Or mai fi și altele?.. 

Din surse sigure iti zic ca Nicolae nu e Cristi, si nici Elena, Nicolae si Cristi sunt persoane diferite in locatii diferite, joburi diferite.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, Mosotti a spus:

Din surse sigure iti zic ca Nicolae nu e Cristi, si nici Elena, Nicolae si Cristi sunt persoane diferite in locatii diferite, joburi diferite.

Vedeti ? V-am zis ca e prietenul meu. Si-a lu Cristi. Am iesit toti 3 la bere. Bine, eu beau suc.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, NicolaeT a spus:

m iesit toti 3 la bere. Bine, eu beau suc.

Mi se pare si normal. Berea e pentru oameni mari.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 10.12.2022 la 12:40, Fiero a spus:

Eu am vorbit serios. Mi-ar lua mult timp să te ajut să îți scoți din cap prostiile care te împiedică sa fii relaxat, nu cred în fericire, nu în aia continuă, dacă vrei așa ceva, nu îți pot arata calea. Nu știu dacă sunt un om bun, cert e că sunt un om căruia nu îi place să facă rău altora. Și care tot a încercat de-a lungul vieții să ajute alți oameni pentru că nu îi place să vadă oameni suferind. Am făcut-o chiar și în detrimentul meu. Dar nu mai fac chestii în detrimentul meu, sunt prea empatica, dar am învățat să mă protejez și am devenit cinică și exagerat de selectivă, nu mai rulez în gol, de-aia nu îmi mai ofer timpul gratis. Dacă o serie de agarici cer bani pentru tot felul de tâmpenii, de ce nu aș face asta și eu? Ce înseamnă 1 milion mai puțin pentru unul care are prea multe milioane? 

Unde-i contul ala de baiat sa vezi cum curge lapte si miere in partea asta ? Pana atunci, uite a facut una pentru tine:

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, NicolaeT a spus:

Unde-i contul ala de baiat sa vezi cum curge lapte si miere in partea asta ? Pana atunci, uite a facut una pentru tine:

 

Ieși puțin din casă și poate ai să găsești un răspuns, când sunt 27 de grade la umbră, la ora 19. 

L.E.: știu de ce eviți să răspunzi, s-ar putea să te copleșească diferența interpretării în manieră mitomană dintre timp și spațiu.

Editat de Ciocârlan
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 12/14/2022 at 8:26 PM, NicolaeT said:

Vedeti ? V-am zis ca e prietenul meu. Si-a lu Cristi. Am iesit toti 3 la bere. Bine, eu beau suc.

Si se si vede, cel putin eu ma diferentiez fatal si de Cristi si de tine desi nu era vb de mine aici, era vb de tu, cristi, Elena. Eu vb si de altele pe softoedia, de diabet, psihiatrie, nutritie, chestii pe care tu si cristi nu le aveti. Plus ca, comunic des si destul, dezbat amplu, tu si Cristi mai putin. De ex pe softpedia unde unii ziceau ca eu si tu suntem tot unu, mi-a zis "stiu ca nu esti el, e f clar dupa stiluri si dupa ce discutati, felul, cat discutati".

Pe langa logica, de unde ai scoate tu ce scrie Elena si de ce ?! Ce rost ar avea ?! Cand puteai sa prezinti cazul asta dar nu la persoana ta, puteai intreba "uitati un caz..am o amica care..ce parere aveti ? Ce ar trebui sa faca in situatia x ?".

Clone se fac cand se ataca forumul sau pe cineva anume, cand se suspenda un user, vine cu altul, si tot asa, ala insulta, injura, umple forumul de mesaje nasoale sa ii strice imaginea, face clona, si iar o face, deci hai sa gandim totusi.

Asa de ce nu as zice ca Amarena e Elena ?! Asa...ca imi vine mie. Pe ce baza as spune ? Amarena pe ce baza zice ca tu esti Cristi si elena ?!

Plus ca pot fi 5 persoane cu aceiasi gandire pe acelasi subiect ! De ex la politica, la relatii, dar nu inseamnca ca aia 5 sunt unul. De ex persoanele pro nato au aceiasi parere si parca s-ai vorbit, chiar zici ca-s clone desi nu-s, pro rusii la fel, in masa parca zic acelasi lucru si prezinta aceleasi argumente toti desi nu se stiu intre ei.

Pai am eu trei prieteni care gandesc la fel 100 %.

Fara dovezi concrete nu merge. Dar nu ii convine de tine si atunci gaseste motive sa zica de rau. Nu ii place cum gandesti.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 10.12.2022 la 23:41, Amarena a spus:

Cristi e una din celelalte personalități ale lui. Nicolae e a doua, Elena e a treia. Or mai fi și altele?.. 

Nu, chiar sunt persoane diferite. 

 

La 15.12.2022 la 10:52, NicolaeT a spus:

Unde-i contul ala de baiat sa vezi cum curge lapte si miere in partea asta ? Pana atunci, uite a facut una pentru tine:

 

Tu crezi că eu am timp și chef să mă uit la prostii? Cred că a expirat timpul acordat. Nu ai înțeles ce am vrut să te învăț. Asta e! 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×