Sari la conținut
Forum Roportal
zod

Ce spun markerii de pe cromozomul Y despre originile noastre

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 43 minute, Avalon73 a spus:

 cum ai deschis tv-ul sau radioul cum ti se arunca o balega in fata, asa ca sincer iti spun ca ma uit rar la tv la stiri/emisiuni, tocmai pentru ca Romania e un mediu foarte toxic

si totusi, cum se face ca esti la curent si cu ce a zis si facut alde gen Becali, si cu ce a facut si a zis nu stiu care cantareata de manele, daca nu urmaresti show-uri, nu citesti articole despre ei? esti cu mult mai bine informat decat mine pe aceste subiecte.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
20 minutes ago, Enki said:

si totusi, cum se face ca esti la curent si cu ce a zis si facut alde gen Becali, si cu ce a facut si a zis nu stiu care cantareata de manele, daca nu urmaresti show-uri, nu citesti articole despre ei? esti cu mult mai bine informat decat mine pe aceste subiecte.

de la cookies, ma trezesc ca ma pocnesc in fatza unele stiri pe care nu le pot ignora, fie pe PC fie pe tableta, dar nu vreau eu sa fiu lumina forumului sa le comentez pe toate

si, cred ca am fost off topic, aici nu e vorba de cromozomul Y ci de cuiul sau cuiele dacice din care se trag mai nou romanii, luati legatura cu Funar si Sosoaca, ca real la asta se reduce topicul, din cine ne tragem noi, ardelenii si banatenii, ca oltenii se trag din Times New Roman, cum prea bine se stie

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta ti le arunca in fata algoritmii de reclame? Inseamna ca le-ai cautat, le-ai urmarit/citit cand le-ai avut sub ochi sau le-ai dat chiar like/thumbs up. Mey, romanas in denial care esti tu! Cum ziceam, iti cam place shaorma. Nu poti sa le ignori, zici?:lol2: Esti de-a dreptul pasionat.

Nu mi-ai zis care e mesajul din dark techno 

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×