Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Supus sau dominator?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

OK. Revin atunci si reformulez:

Daca ne referim strict in pat, atunci, in general barbatii "domina". Am intalnit insa, si femei care dominau, si ca sa nu existe interpretari precizez: ordonau=comandau pozitiile, aveau in permaneta initiativa, eram ca o papusa in mana lor (si intreacat fie spus, ELE au fost cele mai pasionale tipe cu care m-am intalnit, iar aici se cuvine mentionat ca intuitia lor face ca initiativele lor, sa fina la fix, in intampinarea dorintelor mele).

Editat de Her

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum serios...si eu recunosc ca tipele mai dominatoare in pat sunt mai.....bune..parerea mea..eu asta am simtit...nu inseamna neaparat ca te bate sau iti da cu biciul, ci doar ca te surprinde cu lucruri noi, face chestii pe care nu le banuiesti...cele supuse uneori cad in monotonie...dar nu cred ca mi-as dori non-stop ca partenera de sex/dragoste o femeie prea puternica...cred ca m-at inhiba...dar, o data la ceva timp, o asemenea bestie este binevenita!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum serios...si eu recunosc ca tipele mai dominatoare in pat sunt mai.....bune..parerea mea..eu asta am simtit...nu inseamna neaparat ca te bate sau iti da cu biciul, ci doar ca te surprinde cu lucruri noi, face chestii pe care nu le banuiesti...cele supuse uneori cad in monotonie...dar nu cred ca mi-as dori non-stop ca partenera de sex/dragoste o femeie prea puternica...cred ca m-at inhiba...dar, o data la ceva timp, o asemenea bestie este binevenita!

 

Got it! Mi-am notat. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie imi place sa domin si chiar reusesc .

Depinde si de partener...stii bine ca fiecare nas isi are nasul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×