Sari la conținut
Forum Roportal
skumpika

ce surpriza sa ii fac ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

la varsta asta baietii sunt inebuniti dupa arme...ia-i un un cutit de vanatoare :good:

da ar fii ceva...alte idei mai ai ??

 

Ohohooooo !! Apai doar daca-i faci cadou o masina sau un yaht, nu te uita, de la varsta asta! Ote ce viseaza ea.. sa n-o uite...

Stiu :o: un copil!! Asa chiar n-o sa te poata uita..

GLUMESC!

da' nu visez sa nu ma uite neaparat !! dar vreau sa fac ceva mai special asa,ceva ce nu face orice fata unui baiat..nush daca ma intelegi u pe mine... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da' nu visez sa nu ma uite neaparat !! dar vreau sa fac ceva mai special asa,ceva ce nu face orice fata unui baiat..nush daca ma intelegi u pe mine... :D

O sa-ti zic o fraza pe care probabil o stii, da' nu strica s-o memorezi, ca s-o spui copiilor tai la randul tau :o:

Io ca tine-am fost, da' tu ca mine n-ai fost! Am incheiat citatul. :good:

Cum sa nu te-nteleg...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
el 16,yo 15 juma'

:good:

 

vreau sa ii fac o surpriza sa ma tina minte mereu nu sa imi dea papucii imediat !! pe bune :o: !!

 

Sigur.. sigur.. :D

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si yo o mica mare problema...vreau sa ii fac o surpriza iubitului meu si pur si simplu nu am nici o idee...dar vreau sa fie o surpriza pe care sa nu o uite tooata viata,nici la 80 de ani...ceva care sa ii aminteasca mereu de mine...si sa fie ceva din suflet,facut de mine daca se poate....pls dati-mi un sfat !! si cat mai repede ca surpriza asta vreau sa i-o fac cat mai curand !!!

Vad ca azi cam toti te-au luat peste picior.Nu prea stiu nici eu ce sa-ti zic caci nu stiu cat de apropiati sunteti..........nu cunosc relatiile dintre voi,dar totusi eu zic ca ar fi super sa organizezi o seara romantica,cu lumanari parfumate,cu o muzica in surdina,..........cred ca merge sa-i faci si un striptiz,iar pe pat sa-i lasi o scrisoare de dragoste prin care tu iti exprimi sentimentele fata de el.(parerea mea)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma, mai glumim si noi. Nu te ia nimeni peste picior. Numai ca noi santem un pic mai mari intelegi?! :o: chiar de doua ori poate. Uite, ati garantez eu, ca orice i-ai lua (daca va iubiti) sau orice i-ai spune, are sa te tina minte toata viata. pentru ca probabil esti prima lui iubire. Si asta nu se uita. Trust me, oca?!

 

:good: Cand am postat prima data nu am stiut ca santeti asa tineri.

 

:D din Sinaia?!...15 ani?!...cum o cheama pe mami ?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:good: nu iti mai bate capul! cumpara-i din suflet primul lucru care-ti vine in minte, daca te iubeste va aprecia valoarea sentimentala a cadoului, ci nu cea materiala !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea e caduca..poate am fost si grobian..oricum am uitat numele la 3-4 zile....totusi...ne-a prins 13-15 sept. `90 langa Bucuresti?!

 

Sau 91 ?! Cand au fost minerii?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm.. interesant subiect.. dar pacat ca toti l-ati cam luat peste picior.(nu mi-o luati in nume de rau ca va scriu asta). e adevarat ca fata e cam mica... dar ar am putea trece peste asta si sa ne exprimam cateva idei despre axcest subiect.. nu despre persoana care l-a postat aici..

cat despre o surpriza memorabile.. destul de greu de gasit.. dar nu imposibil.. astept sa vad daca veniti cu idei inovative sau chiar testate :yes:

Editat de sereniti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×