Sari la conținut
Forum Roportal
Black velvet

Roboții sexuali - viitorul familiei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Roxxxy arata creepy, probabil de la gura mereu cascata.

 

Sunt convins ca multi isi vor gasi fericirea cand vor putea cumpara un robot-partener de gen opus. Il vor putea seta din butoane cum vor. Femeile dominatoare vor seta roboteii sa fie docili, sa inghita critici si sa se milogeasca de ele, ca sa se simta si ele importante si sa primeasca atentie.

Barbatii vor primi in sfarsit toate fanteziile la care viseaza de la 10 ani. Roboata lor nu se va putea impotrivi cand va fi rasucita din butoane, si va zice cu multumire "Da, vreau si aia, si aia, te rog, dragule, mai spune ce ti-a trecut prin neuroni".

 

Omenirea va fi mai fericita si mai impacata. Oamenii vor continua sa se intalneasca la cafea, la picnic, sport, pentru a impartasi informatii, pentru a creste prin contact emotional, insa vor veni la intalniri cu nevoile satisfacute acasa , cu ochi radiosi.

 

Se vor forma familii. Dar partenerii umani vor avea fiecare in debara robotul corespunzator. Si asta va face relatia lor sa functioneze mai bine. Nu se vor mai freca la cap pana ce le moare iubirea. Pentru ca pot freca la cap robotii. Cand nevasta va incepe cu ochii injectati sa critice, sotul ii va spune: "Du-te si spune-i tampenia asta robotului tau! Cu mine vorbesti cand te-ai calmat. Nu vreau sa ne stricam iubirea. Hai ca te astept sa te defulezi."

Editat de Tlahuizcalpantecuhtliyaotl
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

N-am nici pentru mine, asa de incercare grin.gif

:)))) ma gandeam eu ca....

Roxxxy arata creepy, probabil de la gura mereu cascata.

 

Sunt convins ca multi isi vor gasi fericirea cand vor putea cumpara un robot-partener de gen opus. Il vor putea seta din butoane cum vor. Femeile dominatoare vor seta "barbateii" sa fie docili, sa inghita critici si sa se milogeasca de ele, ca sa se simta si ele importante si sa primeasca atentie.

Barbatii vor primi in sfarsit toate fanteziile la care viseaza de la 10 ani. Femeia lor nu se va putea impotrivi cand va fi rasucita din butoane, si va zice cu multumire "Da, vreau si aia, si aia, te rog, dragule, mai spune ce ti-a trecut prin neuroni".

 

Omenirea va fi mai fericita si mai impacata. Oamenii vor continua sa se intalneasca la cafea, la picnic, sport, pentru a impartasi informatii, pentru a creste prin contact emotional, insa vor veni la intalniri cu nevoile satisfacute acasa , cu ochi radiosi.

 

Se vor forma familii. Dar partenerii umani vor avea fiecare in debara robotul corespunzator. Si asta va face relatia lor sa functioneze mai bine. Nu se vor mai freca la cap pana ce le moare iubirea. Pentru ca pot freca la cap robotii. Cand nevasta va incepe cu ochii injectati sa critice, sotul ii va spune: "Du-te si spune-i tampenia asta robotului tau! Cu mine vorbesti cand te-ai calmat. Nu vreau sa ne stricam iubirea. Hai ca te astept sa te defulezi."

Pai vezi tu ,dintisori,uite de aceea i-am cerut eu lui velvet un robot.Ma-sa!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Omenirea va fi mai fericita si mai impacata. Oamenii vor continua sa se intalneasca la cafea, la picnic, sport, pentru a impartasi informatii, pentru a creste prin contact emotional, insa vor veni la intalniri cu nevoile satisfacute acasa , cu ochi radiosi.

 

Da, uite un aspect bun pentru oameni, in plus, nu vor mai exista despartiri pe motiv de ”nepotrivire de caracter” ;) Probabil ca nu vor mai exista nici relatii extraconjugale, doar daca nu le-o trece unora prin minte sa-si insele propriul robot cu robotul vecinului/vecinei :o:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma, sunt eu nebuna sau de ce naiba sturlu imi aminteste teribil de sara?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca la unii prinde bine ideea de a-si inlocui partenerul sau partenera cu un robot.

o fi mai easy. e ca si cum ai vorbi cu tine in oglinda, ca un fel de masturbare la high level.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o fi mai easy. e ca si cum ai vorbi cu tine in oglinda, ca un fel de masturbare la high level.

 

Eu cred, mai degraba, ca e vorba despre a avea un/o partener/a care poate fi ”modelat/a” dupa propriul vis. Cu un partener real nu se poate face asta, acolo trebuie sa intervina compromisul pentru a exista intelegere in cuplu, in plus, un robot e oricand disponibil pentru orice fantezie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca e un sport periculos. ce ne facem daca robotul nu e realist,ca doar implineste fantezii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×