Sari la conținut
Forum Roportal
tadayo

Sunt femeile mai agresive decat barbatii? (dezbatere stiintifica)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu ma supar, doar ca te-njur inapoi daca ma injuri. E patriarhie, daca ma lovesti am voie sa ripostez feminist_en.gif

 

Ai boala mare pe barbati tu (in frunte cu mine), nu ?

 

Tu nu intelegi prostitutia in profunzime ? Ca aia e situatia, daca e vorba de interese financiare si de alta natura in prim plan, in loc sa fie pe primul loc atractia, compatibilitatea, sentimentele etc.

Editat de S.R.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1000 ? Miliarde, miliarde iti zic de femei batute. De obicei in cap. De soarta.

 

Bagam eu penisul in mass-media care va educa sa jeliti si sa urlati cand ia bataie o femeie si sa vi se rupa cand ia bataie un barbat ?

 

Asta ca sa nu uitam - la unele le place, altfel nu ar mai sta.

 

Atunci poate si unor barbati le placa sa fie dominati, adica batuti...pardon.

Mai Scorpiutza mai, cand un barbat ia bataie de la o muiere e intradevar rusinos. Are tot dreptul sa se apere prin a-i foote doamnei o halca de palma inapoi incat sa doarma batausa 3 zile. Nu poti compara niciodata puterea fizica a unui barbat cu cea a unei femei, decat in cazurile in care el arata ca Woody Allen iar ea e culturista de profesie sau e Nikita. laugh.png

Asadar, prostii care si-o incaseaza de la femei nu sunt de compatimit. In schimb femeile care nu au posibilitatea de a se apara fizic in fata pumnilor barbatilor, alea sunt.

 

Stiam eu pe cineva (femeie) care cand o lua pe ulei se lua la cearta cu barba'su, ameninta ca se sinucide si odata s-a dat cu cutitul la el si l-a ras putin pe dosul bratului. Cand i-a fript ala o palma peste ochi a adormit-o pe loc. Acuma dupa ce s-a trezit a sunat politia sa-l dea in gat ca vezi doamne a batut-o. Nu i-au facut aia nimic si i-au zis cucoanei ca sotul ei a actionat in auto-aparare si ca data viitoare o aresteaza daca mai ataca lumea cu "unelte". doh.gif Noroc ca n-a depus omul plangere oficiala ca puscaria infunda cocota.

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In za patriarchy... femeia poate saaaa... plece. Si sa treaca si pe la politie sa faca o reclamatie.

D-aia am zis eu ca sunt batute, dar in primul rand in cap. Asa ca nu le mai vaita tu atata. Primesc ce merita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu nu intelegi prostitutia in profunzime ? Ca aia e situatia, daca e vorba de interese financiare si de alta natura in prim plan, in loc sa fie pe pprimul loc atractia, compatibilitatea, sentiemnetele etc.

 

Ba cum sa n-o inteleg... Tocmai m-am uitat la o emisiune cu politicieni. :D

 

 

Ai boala mare pe barbati tu (in frunte cu mine), nu ?

 

 

 

Iti zic ceva, dar sa nu mai spui la nimeni. Cei mai buni prieteni ai mei au fost si sunt barbati si majoritatea sfaturilor bune le-am primit de la barbati. Da` erau barbati, bre, nu femei cu penis.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci de unde feminismul ?

 

Iar incerci sa zici ca nu-s barbat, sau ca-s femeie cu penis, sau alta incercare d-asta de jignire ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×