Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Ce te-a facut sa plangi astazi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sper sa nu deranjeze interventia mea, dar din cate am citit, acest Iovan amenintase cu putin timp in urma ca-si va da foc, pe motiv ca i-a fost redus in mod considerabil salariul. Si eu as fi facut la fel, atat timp cat oricum nu mai aveam nimic de pierdut.


On topic: eu plang in fiecare zi.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce ai fi facut tu si din ce considerente, dar pilotii cred ca sunt pregatiti cu totii sa moara pentru a-si salva echipajul/pasagerii. De aceea eu am un respect deosebit pentru ei.

Dar nu m-ar mira sa zica cineva ca el a provocat tragedia. :doh:

 

Eu citisem ca vroia sa intre in greva foamei pentru ca i s-a taiat pensia, nu salariul.

Ca sa poata sa plateasca pensia alimentara, era nevoit sa-si completeze veniturile dand ore de pilotaj si facand curse ca cea care s-a terminat atat de tragic.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nesomnu' si dracii. Nu stiu daca a ajuns careva in stadiul ala in care isi dorea sa fie telekinetic si sa distruga toata rasa umana intr-un mod demn de redat in Final Destination.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' tu plangi mereu. Creca de aia cand mai vreau sa pis ochii nu pot. Da azi chiar nu s-a mai putut. Toata berea aia care trebuia sa iasa pe cale naturala, a iesit pe ochi.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Louis Theroux - Life and Death

 

un documentar despre viata si moarte, despre ce e etic si ce nu, cand oprim aparatele, cand decidem ca 'e suficient'.

 

am pland pana m-a luat durerea de cap

 

nu toate documentarele lui sunt triste, tipul face documentare f misto, imi plac mult.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×